1. 1.
  Siz de federasyona başvurup milli kümede aldığınız şampiyonlukları tescil ettirin arkadaş,bitmedi beşiktaş düşmanlığınız.
  3 -12 ... elimizde kalan tek nick teknik
 2. 2.
  Beşiktaş'a geçilen kıyaklardan sadece birisidir.
  Bjk her dönem kollandı, yoksa sıradan Kasımpaşa gibi takımlar.
  7 -3 ... cimbomlu yazar
 3. 3.
  Biz de siteler arasında kurduğumuz ligde kazandığımız 11 şampiyonluğu tescil ettirmek için mahkemeye başvurduk, bakalım.

  Ne de olsa liglerin profesyonel olmasına falan bakılmıyor galiba. Araya tanıdık sokan kupa alıyor mahkeme kararıyla.

  Gelsin iki yıldız. Oh mis.
  5 -2 ... galatasaray1905
 4. 4.
  herkese nasip olmayacak olay. hadi siz de beşiktaş kadar büyük ve taşaklı bir takım olun sizin de eski şampiyonluklarınız sayılsın görelim açık ve net.
  3 -4 ... public agent efsanesi
 5. 5.
  size de takacaz az sabredin.
  -3 ... frekans
 6. 6.
  temiziz len mq, şerefli ikincilik, zalad yeağğ.
  3 -2 ... penald
 7. 7.
  matematiksel hatadır.
  ... beatul
 8. 8.
  mesela şu an kanun hükmünde kararname ile Başakşehir'e 3 yıldız verseler umurumuzda olur mu,olmaz. dolayısıyla Beşiktaş'ın da yıldız sayısı öyle bir şey işte, ne yaparlarsa yapsınlar ,sıralamada aynılar. 3.
  3 ... vicdanliateist
 9. 9.
  kafası kırık hocası olan bi kulübü akla getirir.
  1 ... saldirayterk
 10. 10.
  1957 yılında avrupa şampiyon kulüpler kupası organizasyonu için federasyon, türkiye şampiyonun da bu kupada yer alması için başvuruda bulunması üzerine, 1956-57 sezonunda henüz milli lig olmamasından dolayı, istanbul, ankara, izmir, adana da ayrı ayrı ligler oynandığı için bir organizasyona gidilerek, ''federasyon kupası'' adı altında bir lig düzenlenmiştir.
  bu 2 ligin de, yani 1956-57 ve 1957-58 sezonlarının şampiyonu beşiktaş olmuştur.

  hala idrak edemeyen varsa yineleyeyim, beşiktaş bu şampiyonlukları amatör liglerde yahut sıradan istanbul turnuvalarında değil bölgesel bir turnuva sonucunda kazanmıştır.

  türkiye ligi 59'da başlamıştır, bu pek tabii yadsınamayacak bir gerçektir. fakat bu şampiyonluklar hem avrupa nezdinde onaylanmış, hem de tff tarafından yukarıda bahsettiğim sebeplerden ötürü onaylanmıştır.

  ayrıca "hakemden" gol yiyen bir takımın tff tarafından kollanıldığını ve şampiyonluk hibe edildiğini iddia etmek aptallıktır. bu ülkedeki futbolseverler kimin kime galibiyet primi verdiğini çok iyi biliyor vesselam.
  ... junxer