bugün

sonunda benden çıkacak diye korku dolu bekleyişe sokmuş sorudur. hazinede yok. var diyorlar ama yok. hükümette yok. sarayın 1500 odasından birisinde olabilir mi diyorsun ama yoktur herhalde orada da. hükümete yakınlaştıktan sonra korkunç zenginleşen müteahhitlerde medya patronlarında falan yok. muhalefete zaten kuruş vermiyorlar 128 milyar dolardan 1 dolar bile vermemişlerdir onlarda da yok. bu gidişle reyiz çıkıp "gibson sende değil mi olm para versene" diyecek sanki. derse de artık aydan aya 2000 lira - 2000 lira öderiz geri ufak ufak yapacak bir şey yok..
O güzel 128 milyor dolarlar o kayıp atlara binip gittiler.

Demirin tuncuna insanın piçine kaldık.
ben bilmem reis bilir.
reis saray yaptı.
balıkesir e yapılan

ve yıllık bilmem kaç milyon yolcu karantisi verilen

hava alanına

18 ay da 1 tane bile uçak inmemiş.

gavurlar kafirler reyizi gısganiyeeeee.
insan gerçektende merak ediyor.
https://www.youtube.com/w...&ab_channel=FenoCanTv
cevabını yanlızca berat albayrak'ın bildiği sorudur.
Keşke bende olsaydi.sadece sağlik sorunlari olanlara dağitirdim.tamam fakirlik zor ama fakir sağlikliysa bi şekilde ekmeğini bulur ama sağliği yoksa ona yardim etmek hatta gerekirse ölene kadar bakmak hepimizin borcudur.o yüzden keşke ben çalmiş olsaydim.cezasi gunahi neyse katlanmaya hazirdim oysaki.
insan gerçekten de çok merak ediyor.
arkadaş ortamında bana sordukları an ebenizin şeyinde olabilir oraya bakın diyerek geçiştiriyorum.
--spoiler--
arkadaş ortamında bana sordukları an ananızın amında olabilir oraya bakın diyerek geçiştiriyorum.
--spoiler--

Arkadaş dediği kişinin anasının mahremine küfretmek bile olsa ucunda, genede ölümüne RTE yi savunmaktır sadık köpeklik dediğin.
Olmayan karakterine sıçayım.
Merak etmeyin emin ellerde beşli çetenin kasasında.
2013 gsyh 950 milyar usd.
bugünki gsyh 750 milyar usd.
çaktın sen onu.
2013 kişi başı gelir 12400 usd.
bugün 9000 usd.
kişi başı 1500 dolar huzur hakkı. çarp 80 milyonla. ne etti 120 milyar usd. 8 de kdv ekle.
12400-9000=3400
çık 1500 ü=1900usd.
bu da liyakatsiz yönetici görev zararı.
Millet, bu bizim paramız ve tabii ki nerede olduğunu soracağız ama şu an sığınmacı belası yüzünden götümüzde ayı bağırıyor. Önce bu sorunun halledilmesi gerek. Ülke Arap istilası altında.
hepsi ayakkabı kutularımda ama kimseye söylemeyin.
görsel
ormanlar gibi, birlikte el ele buhar oldu...

unutmadan, yaşamda yok olan bir şey yoktur.
sadece başka forma döner.
cebimde gibi tatsız şakalara maruz kalan üzücü soru.
bitti gitti olm işte ya karıştırmayın artık.
az para da değil aq.
buharlaşan 128 milyar hakkında açıklama var mı ?
insan gerçekten de çok merak ediyor.
insan gerçekten de merak ediyor.
128 milyar dolari bir arada görmedim ki nerde olduğunu bileyim.
güncel Önemli Başlıklar