bugün

1200 tl veya altına alınabilecek en iyi telefondur.

(bkz: kafa güzelken telefon kırmak)
Samsung galaxy prime.
Lg g3 alınmalıdır bence.
babanın cebinden aşıracağın 300 tl 'yi de eklersek, samsung S5.
Lg g3 eğer o fiyatlara düştüyse alınabilir. Ben g3 kullanıyorum ve memnunum. Isınma sorunu çok olmuyor. Ama bir kaç sene içerisinde bazı "bug"lar ortaya çıkıyor. Ekranın acilip kapanması gibi. Yeniden başlatmaniz falan gerekiyor ama çok sorun yaratmıyor. Çok hassas bir telefon da değil. Onun dışında zenfone için iyi diyolar.
ikinci el note 3 kardeşim, ya da ikinci el z2 yada düşürebilirsin z3
üstüne 200 daha koyup note 4 ve ya yine düşürebilirsin temizinden s6 olabilir.

bunlar ikinci eller için geçerlidir,

mallık yapıp 0 telefon almayın.
General mobile olabilir ancak onun da şarj sorunu çok çabuk peydah oluyor. Ama onun dışında on numara beş yıldızdı discovery modeli. Son modelleri daha iyidir herhalde.
üzerine 300 tl daha koyarak samsung s5 alınabilir.
g2 dir diyorum
ikinci el iphonelardır.
O para bende olsa ikinci el ıphone 5, 850 tl alır üstünüde gider giysi falan alırdım.
samsung e250 al bence, hemde kameralı falan. *
Xperia c4
Xperia c5 ultra(teknomarketlerde 1400 tl civarı ama biraz araştırırsanız 1200 e kadar bulursunuz)
Galaxy e7
Lg g3

Yukarıda bahsi geçen telefonlar 0 dır.

J serisinden nedense pek haz etmedim o yüzden eklemedim listeye
huawei p8.
Asusu düşünmenizi tavsiye ederim, onun dışında 1-2 aylık sony z serisi telefonlarından alabilirsiniz kesinlikle hak eden telefonlar. general mobile çok kaliteli telefon üretmiyor tabi bu benim görüşüm ama bilginiz olsun.
G3 olabilir.
vodafone smart 6. hafife almayın gayet iyi telefon.
G2
Casper via v9.
Biraz daha beklenip çıtayı 1.500 tlye çıkarıp 0 iphone 5s alınabilir. Teknosada falan indirime girmişken hazır.
kaç altın olduğu söylenmediği için yorum yapamayacağım durum.
200 tl daha koyunca 2 adet temiz ıphone 5 alınabilir. Ben bi tane almıştım 2 ay önce.
kesinlikle iphone5s tir. ama buna biraz daha eklemek lazımdır. iphone için kesinlikle değer. uzun yıllar arkana bakmadan kullanırsın. samsung alırsan, batarya sorunu, şarj sorunu, ısınma problemi, sürekli takılma kasma vs. diye uğraşırsın. iki sene geçer ya da geçmez değiştirmeye kalkarsın.
htc desire 820.
hayırlı forumlar hocam.
Qosmio F60 4GB RAM 2GB NVIDIA GTX 230M 512 GB SSD....
Oneplus one x olabilir.