1. 1.
    Strateji uzmanı aktrollerden cevabı beklenen sorunsal.
    Bizi aydınlatır mısınız?

120 saatlik süre sonunda ypg hazırlık yapıp savunmasını güçlendirip çekilmiyoruz dediğinde Mehmetçiğin bunca emeğini heba etmiş olacaksınız.

Bu durum sizi rahatsız edecek mi o zaman?
    19 -4 ... turkmen begi
  2. 2.
    bu sefer rakka'ya kadar kimse durduramaz aq türkiye'yi. böyle bir şey olması imkansız. ypg'nin kıçını 5 yıldır toplayamayan abd 5 günde mi toplayacak?
    9 -10 ... gaddar noyan
  3. 3.
    gerçekleşmesi muhtemelen bir öngörüdür. terör örgütleri ile anlaşma yapılmaz. ben demiyorum, rte diyor/du.
    6 -4 ... tobin frost
  4. 4.
    adım gibi eminim böyle bir durumda bile akp seçmeni reislerini övecek, alkışalayacak bir şey bulur.
    5 -2 ... temirata
  5. 5.
    Vuruşa devam. Şimdi alınan yerler boş değil. Zaten tüneller ve cephaneler pert edildi. Örgütlerin omurgasını kırdık.
    5 ... itoglu yourself
  6. 6.
    82 şam diye söze başlayanları şehit haberleri üzmeyecektir bile.

evet aniden atgm saldırıları ve pozisyonları belirlenmiş noktalara ani havan saldırıları ile falanca kadar kahraman şehit oldu haberleri alacağız allah korusun tabi de bu bir savaş.

kefenle yola çıkanlar klavye şovalyeliğine devam edecekler.
    1 -3 ... sgkli yazar
  7. 7.
    Çekilecekler. Niye çekilmesinler ki? Baskın basanındır dedik 9-10 günde 600-700 adamlarını kaybettiler. Çekilmeseler de yine bu bizim işimize gelir. Canları tatlıysa ki öyle, Daha fazla kaybı göze alamazlar.
    8 ... gazeloglu
  8. 8.
    ypg artık resmi suriye devletine eklemlenmistir.
    Bu ne demektir? Demektir ki bir devlet kendi topraklarindan neden cekilsin?
    isgalci kimse o cekilecek, yoksa savasa devam.
    1 -5 ... baftan
  9. 9.
    o zaman biz çekip sündürücez.
    mecbur yani.
    1 ... pilotmont 1
  10. 10.
    82 şamin bize bir faydası yok. Bir dünya Amerika ve Arap kırması Kürt'e bakmak zorunda kalacağız. En iyisi verecen kimyasal silahı tüm bölgede bir katliam okadar ozaman ne şehit ne savaş olur. iki gün kinanirsin sonra kahraman olursun. Örnek hiroşima, Irak'taki kimyasal silah kullanımları. Afrika kıtasında ki denemeler. Rusya'nın deneme ayağına kimyasal ve nükler silah gözdağı. Onun için yüke ihtiyaç yok ver kimyasal silahı kurtul.
    2 -5 ... sualci