bugün

en az 120 kilo olan, götü göbeği taşımaktan aciz ingiliz ya da almanların yanlarında gördüğüm cillop gibi kızlar ve yurdum erkeği ki özellikle de devlet ünilerinin fedakar mühendislik öğrencilerinin adeta Abazalıktan kırıldığı, türk kızlarının kendilerini nimetten sayıp bekaret konusu açılınca *yok efem bekaret kafada başlar... bacak arası namus değildir* nidaları ama en ufak bir yakınlaşmaya bile mesafe koyması...

dünya dünya yalan dünya... herifçi oğlunun yanındaki kıza bak... son derece güzel, alımlı, ingiliz olmasına karşın şık da... herifin otururken götü görünüyor, bu akşam bir şey yiyemem artık ben, kıza sordum Birmingham da okuyormuş gözlerim doldu, iki senedir birliktelermiş... tatil paralarının büyük bölümünü okulda da çalışan kız ödüyormuş... düşündüm böyle bir mahlukatın normal bir türk kızıyla çıkması için ona bmw x5 alması lazım... kızda çok fena gözüm kaldı...
dünya dünya yalan dünya...hey yumurtaya can veren allah ım yeşil biberi nasıl yarattın
(bkz: armudun iyisini ayılar yer)
(bkz: sanki türk kızları ayılarla çıkmıyor mu)
(bkz: anladınız siz anladınız)
dış görünüşe değer vermeyen kızların bence güzelde yaptıkları olay ***
adamların kilolu olması bir şeyi değiştirmiyor çünkü adamlar uzun boylu oluyor ve genelde de kaslı oluyorlar. adamda 2 metre boy olunca kilo falan de belli olmuyor. zaten adamların ülkelerinde ki güzel kız ortalaması çok yüksek olduğunda normal karşılanması gereken durumdur.
(bkz: dolar)
(bkz: euro)
(bkz: ytl)
(bkz: sterlin)
(bkz: Dinar)
(bkz: yen)
(bkz: çek)
(bkz: senet)
(bkz: tahvil)
(bkz: bono)
(bkz: nakit)
ağırlık kaldırmayı seven ecnebi kızların yanlarında ağırlık sahibi erkeklerle gezmeleri durumudur. biz beğenmeyiz, ama kızlar belki bizim görmediğimizi görmekte, bizim yemediğimizi yemekte, bizim bilmediğimizi bilmekte bu yüzden böyle davranmaktadırlar.
gönül diye başlayan özlü sözü söylemize neden olacak sevgililerdir.
şişman ama sevimliyse ve harika bi aksanı varsa yemede yanında yat... ama zayıflaması için her türlü işkence ile elinden geleni ardına komamaktır.
(bkz: kroyum ama para bende)
aşkın nelere kadir olduğunu gösteren durum.
yakışıklılıkla uzaktan yakından alakası olmayan pek çok türk erkeğinin yanındaki çıtı pıtı kızları görmemişlerin hayret ettikleri durum.
(#1635298)
yakışıklı arkadaşların kız tavlamak için tipten başka şeylere de ihtiyaç olduğunu algılaması için en güzel örnektir. iş maddiyata bağlı değilse helal olsun denilesi kızlardır.
bi halt etmez, yabancı kızlara hayran, ayı gibi türk erkeklerinin yanında güzelim türk kızlarının bulunması gibi bir durum.
+ (bkz: filinta gibi delikanlıların çirkin sevgilileri)

+ (bkz: aşkın gözü kördür)
(bkz: para) (bkz: para) (bkz: para)
(bkz: bmw x5)
olayın tipte değil parada ya da kafada olduğunu ispatlayan durumdur. helal olsun o ecnebiye. darısı bizlerin başına.
(bkz: haydi kızlar mühendisliğe)
"taktiri ilahi" tümcesiyle sineye cekilir,rahatsız eder şiddete yöneltir lakin tırsaklık baş gösterir.