bugün

evlenmek istediğini karşı tarafa belirten namuslu kızdır.
ebesinin ami diyeleck kizdir siktir derhal cekilmeli .
görsel
120 tane zar diktirme operasyonu geçirmiştir...
yürümediği bir tek sırat köprüsü kalmış kızdır.
amk 12*10 yav lan amk la.
edit 1 : konuşacak söyleyecek söz bulamadım lan
edit 2 : ulan onun tuvalet deliğine düşürdüğü 6 sı ikiz 48 tane çocuğu vardır amk
120 kişiyi hangi araya sıgdırmıstır ?
Kendisi Sevişmemiş s.kilmiştir.
-120 erkekle çıktım, birisiyle sevişmedim inan ki!
+?!
-asıl pompayı görmedin sen.
Gercekci oldugu icin tebrik edilmelidir.*
kız kelimesinden kaybeden başlık. seviye direkt ergen kezban seviyesine düşüyo.

kız niye seviştiğini saklıyo acaba?...nası bi baskı varsa üstünde...türk halkı utansın bundan. ondan sonra da diyolar ki gençlik bizim umudumuz....bağnaz baskılar altında birbirine her şekilde yalan söyleyen, vurdurdum anasını satiim sana ne lan ipine, diyemeyen , ezik ezik yalan söyleyen kezbanlar ergenler miymiş, ülkenin geleceğini kurtaracak olanlar ?...

bizim zamanımızda demekten de nefret ederim ama....bizim zamanımızda mahalle baskısı daha azdı lan...biz daha az örümcek kafalıydık valla...

kıza bak, öyle bi baskı altındaymış ki, yalan söylemek zorunda kalıyomuş...bu sözlüktekiler de bayaa espri falan yapıyomuş, bu da komikmiş...

türkiye yetiştirdiği bu bağnaz kafalı yobaz gençlikten ileride utanç duyacak.

tayyibin yetiştirdiği gençlık pek bi yalancı galiba valla ya...bizim zamanımızda hanimlar çok daha dürüsttü.
(bkz: yav he he)
120 dedin demi?
121'e verecek kızdır.
Sevisse dunya nüfusunda gozle görünür bi artış olurdu.
18 yaşına kadar 100 erkekle çıkıp gittiği yeni şehirde veya semtte artık onu tanıyanların olmadığı yeni bir yerde farklı bir imaja bürünerek ''ben zor kızım'' ayaklarına yatan kızla ölümüne kapışır..
gerçek erkekle çıkmamıştır. ismi erkek olan birileriyle çıkmıştır. hem cinslerim adına utandım.
Kanki bugüne kadar 120 kızla yattım diyen erkekle aynıdır. 120 erkekle ancak kapıdan çıkılmışsa bu durum gercek olabilir.
görsel
120 erkek nedir ya? 11 futbol takımı ve yedekler gibi. Kız değil süper lig resmen.