bugün

Ben Böyle sanatın amk. Aferdesiniz. Olayıdır.
benim muzuda duvara asıp satışa koysam 150bin euro eder amq.
Öyle hemen önyargılı davranılmaması gereken durum. Belki fiyata duvar da dahildir. Hatta belkş duvar da çok kıymetlidir şeklinde hak vermeye çalışılabilir.
(bkz: al işte sana bienal)
Duvara başka birşeyde bantlayabilirdi, bence ruh sağlığımız için istediği parayi verip kurtulalim.
Başta ön yarqıyla yaklaştım sanata iyi baktıktan sonra zıkemın ter bu xwede piroz be.
zamanında bizim kıvırcık bedri baykam da ergenliğinde 31 attırıp çükünü sildiği peçeteyi sanat eseri olarak sergileyip büyük bir sükse yaratmıştı.
ben de sanatçı olacağım, bana ilham verdi.
fiyata binanın en azından o bölümü veya o katı dahilse normal fiyatla satışa konulan muzdur.
Kardeş aç Rusya’da şirket. Şişir iş bitirmeni. Çek Türk bankasından kredi ödeme geri. Böyle aklanmaz para.
bir an rte'nin sarayına aldığı muz sandım.
muz bozulmaya başlamış. her geçen gün daha çok kararır. değeri düşen ölü yatırım. ayrıca 1 tane muz için çok fazla rakam. 119.999 dalır kazıklanmışsın kardeş kusura bakma.
muz lan bu boru mu oturma organını satsan alamazsın.
sanat adı altında yapılan dolandırıcılığa bir örnektir.
ŞAKaysa hiç komik değil, gerçekse çok komik.
italyan sanatçı maurizio cattelan daha fazlasını hakediyor, sanatçının diğer işlerini de incelediğinizde belki anlarsınız.
Zenginler ne yapacaklarını şaşırıyorlar.
Adam işyerinde çalıştırdığı işçinin hakkını vermez
Gider bu boktan işlere reklam olsun diye yüzbinlerce lira öder.
görsel
Para aklamanin sanatsal yolu...
S*çıp, duvara b*kumu fırlatsaydım daha iyi bir şey ortaya çıkarır ve çalışmanın ismini "rastgele düşünceler" koyardım.
ben bu eseri yerim!

http://www.enbursa.com/ya...ligine-de-cakar-9005.html
Gerçek sanat bu değil.
başka bir sanatçı tarafından satın alınır alınmaz daha duvardayken soyulup yenmek suretiyle haddi bildirilen muzdur.

muhtemelen "israf olacak bu şimdi alayım bari" niyetiyle alındığını düşündüğüm biraz pahalı muz.

kaynak:
http://www.haber7.com/dun...kil-almaz-bir-sey-yasandi
Tabi lan manyak mısındır amerikan emperyalizminin sıçtığı ibneliktir insanlığa süikasttir bu adamlar bilmiyor mu suriyede afrikada filistinde insanlar ne haldeler.
görsel
Resmi bilgilere göre yenmiştir.