bugün

üst bitecek olan sampiyonlar ligi karsilasmasi.
ntv'den yayınlanacak olan maç.
1'den 0 veya 2'den 0 bitecek karşılaşma. skor tahminim 1-1.
ntv'den yayınlanacağı duyunca sevinçten havalara uçtuğum maç. akşam ibrahimovic'i izlemek için şimdiden sabırsızlanıyorum. skor tahminimde psg'nin 1-3 kazanacağı yönünde. gollerde ibrahimovic, thiago silva, lavezzi. valencia'dan da soldado'dan gol bekliyorum.
isponyal takımlarına fransızlar hep ters gelmiştir.

o yüzden psg ÇOK RAHAT alır.

skor tahmini; valencia: 3, psg: 1.

alt biter bu maç.
valencianin mutlaka galibiyete ihtiyaci olan mac, bu mactan alacagi galibiyet pariste isini cok kolaylastirir. ama beraberlik veya yenilgide sl ye havlu atmasi anlamina gelir. ote yandan psg ise guclu silahlariyla goller bulup avantajli donmek isteyecektir. ama yinede turun ilk maci olmasi nedeniyle iki takiminda kontrollu oynayip ki ozellikle psgnin daha cok savunmayi dusunecegi bir mac olacaktir, turu daha ilk mactan zora sokmayacaklarini dusunuyorum.
macin alt ust durumu tamamen psgnin elinde fakat iki takiminda savunmadaki zaafiyetleri ve hucumdaki gucleri goz onune alinirsa zorda olsa ust olacak bi mac. tahmini skor 2-1 veya 1-2.
valencia evinde gol yağmuruna tutacaktır psg'yi.
en kestirme yolun "karşılık gol" olduğu maçtır.
berabere bitecek maçtır. goller: gol yok 0-0.
3 0 psg nin alacağı karşılaşmadır.
psg'in kazanacağını düşündüğüm maçtır.
Psg'nin en az 2 farkla kazanacağı karşılaşma. Valencia'dan bu sezon umudum yok. ibrahimoviç'li psg rahat alır.
thiago silva ve thiago motta'nın yokluğunda mutlaka gol yiyeceğini düşündüğüm PSG 2-1 3-1 gibi bir skorla geçer.
valencia'nın 2-1 kazanacağı karşılaşmadır. ibo gol atamaz bu maçta ama fransa'da açılır gibime geliyor.
ntv spordan izlenebilecek karşılaşma. psg farka gider.
valencia'nın 1 farkla alacağını düşünüyorum. psg'nin farka gideceğini düşünenler pes oynuyorlar herhalde.
pes 2013'te favori takımım psg. bir de canlı izleyeyim. acaba gerçekte nasıllar? *
0 dan 2 oynadığım maçtır. hadi hayırlısı.
alt bitmesi garantininde garantisidir. mahalle maci degil bu turun ilk macinda herkes ayagini denk alir 1-1 biter.
belli olmayacak maçtır.
maksat oynamak olsun diye 2-3 gol tercihini yaptığım maç. valencia'nın fransa'ya "ümitvar" gidebilmesi için gol atması şart. mestella'da gönlüm valencia'dan yana. arjantinli banega'yı da ayrı bir gözle izleyeceğim.
beraberlik kokan maç.
valencia'yı en son barça maçında izledim. muhteşem bir motivasyonla çıkmışlardı maça, barça'ya her alanda bastılar.
kısacası adamlar çok iyi pres yapıyor ama sadece pres. yani gol yollarında etkisizler. paris ise son yılların şaha kalkan takımı ama ispanya'da oyunu riske etmezler.
Keşke valencia da mehmet topal da olsaydı diye iç geçirdiğimiz maç.
an itibariyle gol olan maçtir. valencia 0 - 1 psg (bkz: Lavezzi)
psg çok form da, havada fark kokusu var.