bugün

city'nin kazanmasını dilediğim maç.
berbatov reisten goller beklediğimiz maç.
mençıstır derbisi. bu derbiye ait son bilmemkaç maç üst bitmiş. 760 tl için sondan 2. maçım. üst bitsin.
tevez'e fuckların yağacağı karşılaşma.
izlemekten büyük zevk alınabilecek maçlardan biridir.
bir scouse olarak beraberlik umduğum karşılaşma.
(bkz: manchester city will rock the world)*
(bkz: üst sabaha kadar üst)
bir farkla maanu nun kazanacağı maçtır.
2.5 gol üstü olacak manchester derbisi. m.city karşı karşıya pozisyonu silva ile değerlendiremedi.
david silva'nın felaket bir gol kaçırdığı maç. valencia havası solumuş adamsın oğlum napıyorsun sen?
bulan yazarlardan yardım beklediğim maç.

edit: bulunmuştur.
Manchester United'ın büyük bir ihtimalle Manchester City'i yeneceği maçtır.
nani attı asist gigs manu 1-0 önde dakika 41.
galiba manchester city'nin başında ziya doğan'la çıktığı maçtır. gözlerim ayman'ı aramadı değil.
çok enteresan bir golle 1-1 olan maç. dzeko altıpasta vurdu*, takım arkadaşı silva'ya çarpıp girdi. bir hakan şükür & prates bros co. tadı yakaladım bu golde.
sabahtan beri "lan manchester derbisi var oğlum izlemek lazım." dedikten sonra izlemeyi 71. dk'sında aklıma getirdiğim maçtır, kendime küfür etmeden edemedim.

fakat derbide son 20 dk ve durum 1-1, çok güzel bir 20 dk izleyebiliriz.

not: ryan giggs 50 yaşına kadar futbol oyna lan, lütfen bak.
wayne rooney'nin hayvan oğlu hayvan golüyle 2-1 olan maç. öyle böyle bir rövaşata değil, tarihe geçer bu gol. durdu durdu patladı.
rooney'in yaptığı çok ayıp lan. adam boru sistemi döşedi city kalesine. o nasıl gol ?
wayne rooney, nani'nin ortasında müthiş bir rövaşata çıkardı, yılın en güzel gollerinden biri olabilir bu.
2-1 manchester ın üstünlüğünde olan premier lig maçıdır.
manchester united'ın 2-1 üstünlüğüyle biten maç.
http://www.youtube.com/watch?v=wkLA03VGNmU

insan mısın rooney ?
izleme şansım olup izlemediğim tüm maçlarda böyle bir şeyler olur. şansıma ...
o ne goldü öyle ve ağlayın sayın seyirciler denilecek bir göldü cidden mükemmeldi.