bugün

aslında bu 60 serefsize hergün herbirinin ağzına 10 YTL sokup birbirine tecavüz ettireceksin . eğer ölmemişlerse , cocuğu bu hallere ilk düsüren sokaklara düsüren ana babasının yüzüne tükürmen yeter belki .
önce bu çocuklara sahip çıkmayan anne babaların cezalandırılması ve hadım edilmesi gerekir.el adamı hiç acır mı başkalarının çocuklarına, işte böyle yaparlar.
(bkz: suç aletini kesip ağzına vermek)
efendim bu 60 kişi ayrı ayrı olmak üzere içleri oyulmuş ama kesilmemiş kütüklerin içine konur ve zincirlerle boyunları dışarıda kalacak şekilde bağlanır sonra bu pisliklere sürekli yemek yedirilir ve bağırsakları çalışmaya başlar bunu yapan pislikler anca kendi pisliklerimde tüm vücudu çürüyerek ölmeyi hakediyorlar öyle idam, gaz odası, elektrikli sandelce felan bayram hediyesi olur bunlara.
bu işi yaptıkları uzuvlarından tavana asılmaları gereken canlılar.
olay nasıl gelişmiş, o kız nasıl sokaklara düşmüştür ana babadan kopmuştur bilinmez. suçlu olan elbet cezasını bulacaktır. eğer bir hayat daha kişiliğini bulamadan kendini sokaklarda bulduysa bunun bir karşılığı olmalı. bedelinin nerede ödendiği önemli değil, bedelin ödenmesi bu gerçekleri de değiştirmeyecek ama yapılabilecek birşeey yok. bir bireyibu hale sokan ne ise bunun için önlem alınmalı.
60 sucsuz insan olarak hayatlarina devam edecek kisiler.. cunku onlar dusunmediler, siir yazmadilar, devlete karsi dusunce sucu islemediler. tiki ile suc isleyen herkese aciktir yasalarin yolu.

saddam bile asilirken kendisine hayvani muamele yapanlara ''erkek olun biraz'' demis... *
bir kişinin haber linkini göstermesi beklenen topluluk. biraz da ordan sövelim bunlara.
alakalı olarak;

http://www.milliyet.com.t...07/09/15/son/sontur08.asp

haydin sövün.
aileleri ile birlikte geneleve kapatılıp, herkese bedava muamele yapması sağlanacak akraba evliliği ürünü pislikler.
öldürürsek onlara iyilik yapmış oluruz dedirten embriyolar.
ahacık da haber:

12 yaşındaki kıza, 1 yılda 60 kişi tecavüz etmiş
SONER KOCAER Antalya DHA

Antalya merkeze bağlı Varsak Beldesi'ndeki Jandarma Karakolu ekipleri, bir evden hırsızlık yapmaya çalışan kız çocukları 12 yaşındaki H.S. ile 15 yaşındaki Z.Y.'yi suçüstü yakaladı.
Karakola getirilen çocuklardan H.S.'nin verdiği ifadede bugüne kadar 60 erkeğin kendisine tecavüz ettiğini söyledi. Küçük kız tecavüz edenlerin kendisini lunaparka götürdüğünü ya da 10 YTL verdiğini belirtti. Jandarma, küçük kıza tecavüz eden 4 kişiyi yakalarken, diğerlerini yakalamak için de çalışma başlattı.
H.S.'nin adli tabiplikte yapılan muayenesinde, kızlık zarında eski yırtık olduğuna ve bakire olmadığına dair rapor verildi. Küçük kız avukatının yanında verdiği ifadede şunları kaydetti:
"1 yıl önce soyadını bilmediğim Eyüp adlı bir amca bana tecavüz etti. Sonra da arkadaşlarına söyledi, onlar da benimle ilişkiye girdi. Bana tecavüz edenlerden biri bana cep telefonu aldı. Benim okuma yazmam olmadığı için bana tecavüz eden adamlar kendi telefon numaralarını benim telefonuma kayıt ediyor, sonra da beni sık sık arayıp ‘şuraya gel, buraya gel’ diye çağırıp bana tecavüz ediyorlardı. Yaklaşık 6 aydır içki, sigara ve esrar içiyorum. Esrar parası bulamadığım için de arkadaşımla birlikte hırsızlık yapmak için o eve girdik."

Kısa mesaj atıyorlardı

Küçük kıza sık sık mesaj geldiği, ancak H.S. okuma yazma bilmediği için mesajları okuyamadığı ve yanıtlayamadığı belirlendi. Yakalandıktan sonra cep telefonuna "Bebeğim, akşam seni lunaparka götüreyim mi? Bana haber ver olur mu aşkım, birazdan ararım sen" yazılı mesaj gönderen ve H.S.'ye onlarca kez tecavüz eden bisiklet tamircisi M.A., jandarmanın baskınıyla yakalandı.
Küçük kızın verdiği ifadenin ardından kokoreççilik yapan i.K. (43), kaportacı A.E. (42) ve fırıncı ustası Ş.B. (26) de yakalanarak gözaltına alındı. Jandarma, şu ana kadar küçük kıza tecavüz eden 17 kişinin isim ve adreslerinin tespit edildiğini, 4'ünün yakalandığını, 13'ünün ise hala arandığını belirtti. Ayrıca küçük kızın tecavüze uğradığı yerlerde çalışma yapılacağı, 43 tecavüzcünün daha yakalanma çalışmasının sürdüğü kaydedildi.
yok dayanamiyorum.. allah bunu yapanlara evlat acısını yaşatsın inşallah! yani insan sinirine hakim olamıyor ki! tamam şiddete hayır ama polisten önce bu olayı kızı kullanmayacak biri öğrenseydi de çöyle bir linç etselerdi hepsini.
çocuklarla ; istekleri doğrultusunda yada istekleri dışında birlikte olabilecek şerefsizlerin oldukca fazla savunucusu olduğunu gözler önüne seren haberdir.
olayı kınamaya çalışırsın vicdan masturbasyonu derler , yok efendim 18 yaş üstü altı muhabbetine girerler. sizler insanlara ne yapmaya çalışıyorsunuz? pısırık türk milleti ileri!
bu 60 kişi evlerine döndüklerinde çocuklarının suratına nasıl bakarlar?
bu olayı savunmaya çalışanlar kendi çocuklarının başına geldiğinde ne yapacaklar?siz sadece sokakta başıboş gezmeye mahkum edilmiş , aç ve kimsesiz çocukların başına mı geldiğini sanıyorsunuz.
kaldıki bu çocuk kendi isteğiyle * birlikte olsun , bunu nasıl bir özür olarak kabul edersiniz.
tecavüzün her şekli suçtur, ancak küçük bir çocuğa tecavüz suçtan öte ruh hastalığıdır, sapıklığın aşama kaydetmiş halidir.
farklı cevaplar verip , farklı yorumlar getirerek bir halt ettiğini sanan insanlar , kendi başlarına geldiğinde aynı soğukkanlılığı koruyabilecekler mi?
bu sapkınlığa hiçbirşey yapamayan türk insanının en azından bunu kınamaya hakkı yok mudur?
15 yaşında kızlarla evlenenlerin cumhurbaşkanı olduğu ülkede, 60 tane magandanın böyle bir iş yapması çok şaşırtıcı değil.
(bkz: man is the cruelest animal)
(bkz: sözlükte küfür serbest olsun)
(bkz: 60 BozuKkanlı)
(bkz: 300 Spartalı)
şeref yoksunu hayvandan bozma hede, canice öldürülmesi de müstehaptır.
o kadar sayisi cok ki piclerin entry sayisi bile yetisemedi.
demiri kizdirip soguk tarafini sokmak lazim gelirki cekip cikaramasinlar diye bu gotoslara.
(bkz: bunu yapan coskun olamaz)
insan sıfatı altındaki hayvanların yapacağı hareket. bu sınıfları evlerinde, işyerlerinde barındıran kişilere sabır diliyorum. bir hayvanlığı anlayabilirim ama sapıklığı asla.
toplumun cinsel açıdan sorunlu kesimleriyle de kucaklaşacak olan sevgili azman kardeşlerin yeni çalışma konusu.

(bkz: ortak akıl toplantıları)
"alın size hedef tahtası, ateş edin edebildiğiniz kadar, boşalın boşalabildiğiniz kadar" diye açılmış bir başlık. 60 adam bir kıza tecvüz etmiş... ulan her gün türlü örnekleri ırak'ta, hatta çok uzağa gitmeye gerek yok doğu ve güneydoğu anadolu'da yaşanıyor zaten!
haklarında bu kadar çok entry girilince öldü sandığım 60 kişi.