bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kelimelerin ve küfürlerin tanımlamaya yetmeyeceği kişilerdir. şerefsiz desen boş gelir, orospu ocuğu desen anlamaz, haysiyet desen yabancı kelime sanar bunlar. olay antalya da yaşanmıştır. lunaparka götürme bahanesi veya 10 ytl ile kandırarak farklı zamanlarda, hepsi iş güç sahibi, 60 farklı kişi tarafından tecavüze uğramıştır mevzubahis çocuk. son 1 yıldır esrar ve alkole başladığını dile getirmiştir. bu olayı -tecavüze uğradığını- yaptığı bir hırsızlık sonucu yakalanınca itiraf etmiştir. bebeklere bile tecavüz edebilecek ekmeksizleri barındıran ülkemizde şaşılacak durum mudur bu? elbette hayır. fakat insan olarak canın yanıyor bir yerde. kendi yakınlarını düşünüyorsun ve ister istemez içinden "nerdesin be idam?" dileğini geçiriyorsun. yazık bize.
  198 -39 ... jadeh
 2. 2.
  (bkz: boyle bir dunyaya entry girmek istemiyorum)
  75 -10 ... maymunlarcehennemi
 3. 3.
  (bkz: yeni anasayada idamin geri gelmesi) *
  24 -3 ... 6.4.r.1.$.h
 4. 4.
  ancak bir insanın yapacağı eylem..
  14 -12 ... cupid
 5. 5.
  (bkz: bir grup orospu çocuğu)
  24 -2 ... emsalsiz
 6. 6.
  (bkz: bunu yapan hayvan olamaz)
  (bkz: hayvan hakları)
  19 -1 ... endirekt serbest vurus
 7. 7.
  adam öldürmekten ya da hırsızlık yapmaktan bir farkı olmayan suç. tek farkı işin içinde cinselliğin olması ve insan tabiatının cinsel suçlara karşı daha farklı tepki vermesi.

  türk toplumundaki ya da dunyadaki insanların tecavüze kar$ı aşırı derecede tepkili olmasını hiçbir zaman anlayamadım. daha doğrusu "aşırı tepkili" demeyelimde diğer tepkilere göre daha fazla kendilerini ortaya koymaları, ağızlarına gelen bütün küfürleri etmeleri, idam cezasından bahsetmeleri diyelim.

  mesala alkollü araç kullanıp 4 tane 10 yaşında çocuğun ölümüne neden olan orospu çocuğuna kimse bu kadar tepki göstermedi. ya da 2 tane sahte bilezik için komşusunun gırtlağını kesen adama. lakin bir tecavüz söz konusu olduğu zaman asmak, kesmek kelle uçurmakta üstümüze yok. aynı duyarlılık diğer suçlar içinde gösterilse, mesala hırsızlık yapanları cezaevlerinde şişleme olayları olsa eminim dünya daha katlanılabilir bir yer haline gelebilirdi.
  27 -24 ... nietzsche
 8. 8.
  mide bulandıran 60 erkektir. alışveriş yaptığınız bakkal, apartman komşusu ya da çocuğunuzun servis şöförü bile olabilir bunlar. insanlara güvenmenin ne kadar zor olabileceğini kanıtlayan, görünenle görünmeyenin farkını ortaya koyan, her an şüpheyle yaşamamıza bir neden daha ekleyen insanlardır.
  12 ... fata morgana
 9. 9.
  faillerinin esnaf ve sanatkarlar odası üyeleri olduğu bir garip insanlık suçu.
  3 -1 ... caesaraug
 10. 10.
  hayvandan farksızdır bu mahlukatlar.
  2 ... patlaklastik