bugün

bilinen sapıklarımıza göre evde bile kalmıştır.
adı üstünde çocuktur. oyun ve okul çağındadır. evlenmesi veya evlendirilmesi düşünülemez. saygılarımla.
bir de gülüyor yavşak karı.
hayir.

o yasta adet olsa bile,bir evlilik sorumlulugunu kaldiracak zekaya ve yasa sahip olmali.
bunu sormanın bile orospu çocukluğu olarak sayılması gerekirken, cevabının tartışılıyor olması, dincilerin ülkeyi getirdiği noktadır.
Bu soruyu soran erkekleri anlıyorum ama kadınları anlamıyorum. Normal bir insan yani normal bir kadın bu durumun getireceği sorunları birinci elden bilecek durumda biri olarak hangi vicdanla 12 yaşında evlilik yapılmasını kabul eder şaşırıyorum.

Anne babası kızını para karşılığı satıyor bunu anlamasam da mantıgını fark edebiliyorum ama sözde eğitimli yazan çizen takımı ideolojik olarak kendi pozisyonuna uygun diye nasıl buna evet diyor.
soruda da yer alan cevap, ÇOCUK
Evlenebilir. Evlenmelidir de.
Evlenemez. Zorla evlendirilir.
Hala böyle iğrenç böyle mide bulandırıcı konuların konuşulması gündeme pat diye oturmasından nefret ediyorum.
Ya 12 yaşında bir çoçuktan bahsediyoruz bakın 12 yaşında.
Daha ne nedir bilmez gelişimini bile daha tamamlamamış, hayatın ne olduğunu bilmeyen ufak kız çocuklarından bahsediyoruz.
Siz kimsiniz ki kadınların hayatları hakkında böyle saçma fikirler sunuyorsunuz ortalığa.
Asıl suç o anne babalarda.
Ufacık yaşta evlenmesine göz yuman hiç umursamayıp bütün hayatını karartan pis ailelerde.
Yazık bizim ülkemizde şanslı doğamayan çocuklara yazık..
(bkz: HAYIR) çok net.

ne konuşuyorsunuz amına koyim?
Suriyeliyse evet.
cevabım ektedir.
görsel
Böyle sorunun
görsel
Dır.
(bkz: üstüne yapmak)
sorunun içerisinde bile çocuk kelimesi geçiyor cevabı bilinen sorular sormak ve irdelemek kadar saçma bir şey yok.
Bu ilişkiye olumlu bakan kişilerin bu konu ile ilgili ne düşüncede olduğunu biliyoruz.
Söz konusu başlığın içinde geçen. " çocuk " söz konusu bile değildir.,
(bkz: çocuk)
(bkz: evlilik)
soru mu bu amk???
görsel
hayır. o daha çocuk lan. minicik birşey. masum.
böyle düşünen, bunu söyleyen şerefsizlerin ağzına tuvalet terliğiyle vurmak lazım. aşağılık pislik canavarlar.
miğdem bulandı amk.
Sapık islamcılara göre küçük kız çocuğu evlenebilir ama modern insan için küçük kız çocuğu evlenemez.
Bunu okurken midem bulandı ıyyyy
Bu tip kişilerin halen etrafında olmalarından rahatsızım, bu düşünceye onay verenlerin de .
Arkadaş o bir çocuk .
Ne anlar senin pislik dolu seks hayatından .