bugün

An itibariyle 4.91 TL'den işlem görmektedir. Allah sonumuzu hayır etsin.
Son saatlerde bir dalgalanma söz konusu olmus ve dalgalanma yavasca 4,90'a dayanmis, durnmus durumda. Sanirim Tokio borsasi kapanmadan japon yatirimcilar dövizi baska yerlere kaydirdilar.
Sabaha ekonomik bakan sayin damat hazretlerinin yaptirimlarini cok merak ediyorum.
Büyük ihtimal öglen saatlerine dogru bir düsüs gerceklesebilir diye tahmin ediyorum. Eger düsüs gerceklesmez ise büyük ihtimal kasalar iyice bosalmistir.
hala yükseltiyor şerefsizler. elim ayağım birbirine giriyor lan var ya sizi bir yakalarsam ananızı sikicem şerefsiz fetöcüler. mahalleliye haber verdim döğüz bürosu basmaya gidecez birazdan. böyle elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz. ülkücü kardeşlerimiz de gelecek, operasyonlarını ellerine verecez alçakların. sabaha hainlerin kabusu gastamonulu samet kardeşimle ekonomiyi şaha kaldırdıktan sonra gonyalı hüsnü abinin osmanlı nargilesi kafesinde kutlama yapacaz inşaallah. dolar 1 liraya düşene kadar bize uyku haram. ya allah bismillah allahu ekber!
Buradan MB nin bekçisine sesleniyorum. Dayı içeri gir. Senin bile gitmenin yasak olduğu odaya gir. Oradaki bilgisayarı aç. Faizlere tikla. Artir butonuna tıkla. Oradaki kutucuğa 1.5 yaz.

15 felan yazma vallaha Erdoğan'ı yerinden edersin.
Bu adamlar 1.3 dolaylarında doları devraldılar. 2.. 3..4... derken birkaç saat öncesi 4.98’i gördük... işin şakası yok. 5.20,5.70 ve dahi bu kafada gidersek bir yıla 15 olması işten bile değil. “Yok yav 15 olmaz!” Diyenler haziran 2015 itibariyle 5, bugün 27 küsur olan ve bir iki gün önce 30’u bile gören arjantin parasına baksın.

Daha bunlar iyi günleriniz istikrarcılar sizi!
su veren itfaiyenin hortumunu...
Yeniden alevlenmiştir. Anlık 4.84 TL'den işlem görüyor. Uçuyoruz mübarek!
Ben bunun garipsenecek bir kur olduğunu düşünmüyorum. uluslararası sistem için türkiye ekonomik acıdan yatırım yapılabilir olmaktan çıkmaya doğru gidiyor belki de çoktan çıktı.

Ülkeye araplardan veya ruslardan sıcak para girerse sıkıntı biter. Araplar amerika hayır derse yatırım yapmaz mesela katar örneği var. Rusya ise nato zaten zor günler geçirirken turkiyeye yardim ederek bizi batı blokundan ayırmak isteyebilir .
Elbette akp öncesi de ülkemiz ekonomik krizler gördü ancak o devirlerde medya mevcut iktidarların ağzına sıçıyordu, ya şimdi?
Medya dut yemiş bülbül maşallah...
Kral çıplak diyecek adam kalmadı piyasada!
Hep 5 dolarlık aldığım icin beni etkilemeyecek olan durumdur diye cümleler duymaya başlarız yakında Milletin umrumda değil inmiş çıkmış nasıl bu kadar sessiz kalınıyor hayretler içerisindeyim.
güncel Önemli Başlıklar