1. 1.
  inşallah kötü haberler gelmez dediğim kaza.
  yetti artık ama. yine ölenler suçlanacak.

  http://www.sondakika.com/haber/haber-flash-11633531/
  8 -2 ... kafam bir milyon
 2. 2.
  Geçmiş olsun türkiye. Güne böyle başlamakta varmış.
  1 ... bay efendi
 3. 3.
  Demiryolu yenilemenin tren deneme yaparken orada ne işi var diye düşündürten kazadır. Aynı ankara'daki gibi ihmalkarlık olduğu besbelli. Inşallah ölen, yaralanan yoktur.
  ... sufferinq
 4. 4.
  Yine mi?
  Bu normal değil.
  1 ... barkhausen krakeri
 5. 5.
  Muhtemelen fetö bağlantılı dışgüçler tarafından seçim öncesi ülkemize kurulan kumpaslardan birisidir.
  2 ... sozleriyle alkis alan yazar
 6. 6.
  rizeli reis başa geldiğinden beri kritik kurumlardaki iş bilen personel kışkışlandı, yerlerine rizeli reisle aynı kafa yapısına sahip adamlar dolduruldu.. tabii kurumlar bir anda çökmüyorlar.. ama yavaş yavaş yıpranıyorlar.. belli bir eşik aşılınca da felaketler peşpeşe geliyor.. anlaşılan tcdd'de o eşik aşıldı..

  esas türkiye'nin elektrik altyapısının felaket bir vaziyette olduğu söyleniyor.. onun kokusu henüz çıkmadı..

  teknolojik olmayan kurumlarda bu çöküşü takip etmek çok daha zor.. örneğin türkiye'nin eski diplomatları ve eski askeriyesi hala işbaşında olsaydı suriye'deki felakete asla sürüklenmezdik.. ama o kurumların da ırzına geçildi, içleri anadolulu ilkel dolduruldu.
  3 ... arbutus unedo
 7. 7.
  sabah sabah sağlam bir ohaaa patlamama sebep olmuştur. lan neredeyse 8 yıldır tren ( sirkeci - halkalı banliyö hattı ) tekrardan çalışmaya başlasın diye bekliyoruz ama daha tren devreye girmeden kazası geldi önden. yaralananlara geçmiş olsun ama birader daha faaliyete girmeyen ve "yan yana 3 ayrı ray" sistemi bulunan hatta çarpışmayı nasıl başardınız oğlum ya..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 8. 8.
  geçmiş olsun.
  ... kazangap