bugün

ziraat türkiye kupasında beşiktaş'ın üçüncü ve en önemli maçlarından birisi. tur şansı için trabzonspor maçı da düşünülerek galibiyet şart. trt 1'den canlı olarak yayınlanacak olan maçın başlama saati 20:00.
içerik bulunamadı.
(bkz: vuslat)
tur için mutlak galibiyet gerektiren maç. o değil de manisa da kasap simpson var bende ondan korkuyorum açıkçası.
yeni transferlere resmi imzanın attırılamaması nedeniyle yeni transferlerimizi göremeyeceğimiz maçtır.

edit: ufo gören masum etipuf'un haberine göre simao ve almeida oynayabilecekmiş.
manisasporun affetmeyeceği maç.
finallerim dolayısla stadta izleyemeceğim maç.
almeida ve simao nun forma giyeceği maçtır.

kaynak: [null http://www.haber1903.com/...nsferde-son-durum_3_47373]

edit: kaynak.
tabata gitmediği için, fernandes forma giyemeyecektir. ulan tabata, öl cidden öl!
üst olcağı kesin bir karşılaşmadır.
cenk gönen
roberto hilbert
ibrahim toraman
sivok
ismail köybaşı
mehmet aurelio
guti hz.
quaresma
simao
almeida
nobre

onbiriyle çıkacağımız maçtır.
1.70 oranla banko beşiktaş oynanacak maçtır.
guti reyiz ve tayfasının şeklini ortaya koyacağı maçtır. tribünlerde bize ayrılan kısım tamamen dolmuş durumda. ayrıca spiker sakat olan ferrari'ye ferdinand diyince "onu ne zaman aldık la" diyen dayıma sevgiler *
almeida ilk şutunu attı. kalaye gitse goldü.
hakemle manisapor'lu simpson'un arasında maçtan önce ne geçti diye merak ediyorum açıkçası. daha maçın 15. dakikası olmasına rağmen;

simpson'un kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonu ofsayt diye kesmiştir.

simpson'a yapılan net faulleri vermemekte diretiyor.

ve bunu yazarken simpson golü çaktı.
beşiktaş orta sahasının ernst olmadan saldım çayıra mevlam kayıra şeklinde olduğunu gördüğümüz maçtır.
klasik beşiktaş hataları ile manisa'mızın önde olduğu maç..
özlemişiz sivok'u. çaktı golünü. 1-1
tomas sivok'un hoşgeldin hediyesi ile 1-1 olan maç.

edit: renkli arkadaşlara selam olsun. eksileyin çok fena geliyoruz.
guti öyle bir oyuncu ki nobre gol atıyor... öyle bir maç işte.
o nasıl bir almeida diye bağırmaktı be erdoğan arıkan. daha adam kafaya yükselmeden feryadı kopardı erdoğan. ilginç ama nobre attı sonra.
gutinin amına koyduğu maç.
ilk yarı itibariyle harikulade bir guti,mükemmel bir nobre, çok iyi bir simao, beşiktaşa çok yararlı olabilecek bi almeida, biraz tutuk ama istekli bir quaresma, muhteşem dönüş yapmış bir sivok izledik.
guti'nin kötü oynayarak 2 asist yaptığı maç.
Bugün maçı düşünebilen arkadaşlarıma sesleniyorum. Açın "Kültür Endüstirisini" okuyun. Tabii yerse.