bugün

tüm vatansever güçlerin demokratura karşı demokrasiyi, kemalist devrimleri ve hukukun üstünlüğünü savunacakları mitingtir.
Ayrıca 12 Nisan Ankara Tandoğan Mitingi olarak da geçmektedir . Bu mitinge internet üzerinden oluşum olan bizkaçkişiyiz ekibi de katılacak , istanbul'dan Tuncay Özkan gelecektir . Ülkemizin çeşitli illerinden gelen yönetici ve bizkaçkişiyiz üyeleri Tandoğan'da buluşarak mitinge katılım sağlayacaklardır .
biz bidon kafalılar ın ne işe yaradığını bir türlü anlayamadığımız miting.

(bkz: meydanlara milyonlar topladınız da ne oldu)
(bkz: günler sonra ciddi entry girmek)

$imdi efendim böyle bi' olaya dalacağım evet. yapılan onca miting ayakta dikildiğimiz bundan $ikayet etmediğimiz onlarca saatten sonra bu mitinglerin bi' i$e yara(ya)madığı görüldü, bu kadarız belki de biz.

$imdi bu yapılanlar dı$arıdan $öyle görünüyor; hehe yine toplanmı$ bi avuç ki$i öyle bağırığ çağırıyorlar..ha böyle diyenlere sözüm odur ki bi siktirin gidin!

annem 400 km yol gitti bu miting için $u anda orada, bunu çıkarı için mi yapıyor hayır pek tabi. bi' getirisi var mı ona, evet var o da $u; yıllar sonra neler olup neler biteceğini bilmeyeceğimiz bi' dönemde en azından ben de gidip sesimi duyurdum diyebilecek huzurlu olacak bi' nebze.

budur yani, evet bi' i$e yaramayacak çünkü bu kadarız i$te ama kimse gelip bok atmasın, oraya tuncay ozkan için değil ülkesi için giden onlarca insan var, $imdi çektirip gidin hadi.
aysun kayacı nın konuşmacı olarak katılması beklenen mitingdir.
yapabileceği ele$tiriler magazinel doktrinlerden öteye gidemeyen adamların da bok attığı miting, negzel değil mi canlar ne kadar kolay ele$tirdiğini sanıp aslında bi' halt söylememek, iki üç cümleyi denk getirememek.
gayet güzel geçmiş olan mitingdir. şahsen bursadan kalktım gittim gördüm ve de geldim. yani biz sanıldığı gibi bir kaç kişi değil bazılarının rüyalarını kaçırabilecek kadar çok kişiyiz...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.