bugün

AKP ve MHP ittifakının provokatörleri tarafından gerçekleştirildiği resmi olarak ispatlanmış olaylardır.

görsel

(bkz: ağlama melis)
Rezilliktir.
nedense maltepe-kadıköy-büyükçekmece gibi muhalefetin güçlü olduğu yerlerde sayılıyor oylar. televizyonlarda hep akp nin şu kadar geçersiz oyu geçerli sayıldı haberleri var. fark da hiç 14 binin altına inmiyor ki belki 20 bin civarında ama manipülasyon amaçlı hep fark kapanıyor gibi lanse ediliyor. yarın seçim biteli tam 2 hafta olmuş olacak ama hala oy sayıyorlar belki bir şeyler çıkartırız diye. ne biçim ülke oldu lan burası. sorsan biz muhaliflere "gezi olaylarında yaktılar yıktılar şiddete meyilliler" diyorlar ama şu seçim tam tersi olsa yani muhalifler bu kadar aptal aptal mızıkçılık yapsa oyları yeniden sayın yeniden sayın diye bu çomarlar daha 3.günde ülkeyi yakar yıkarlardı. insanlar iyi sabrediyorlar bu tahammül edilemez kitleye ve icraatlerine.
Imamoglu baskandir.

Secimi yenileseniz de imamoglu yine baskan olacak.

Rezilsiniz...
Zaten işinize geldiği gibi yapıyorsunuz. Bana gelen habere göre de ışıklı partinin üyeleri çıkarmış olayı.
https://mobile.twitter.co...tatus/1116758213515304960

https://twitter.com/leon_.../1116786755754233857?s=20
(bkz: kaynak barış yarkadaş)
Kaybettikleri 19 milyar TL bütçeli istanbul Büyükşehir Belediyesini hile hurda cıngar ile ele geçirmek isteyen itoğluitlerin videosudur.

Bu devran elbette dönecektir. Sizler tarihin lağımına karışırken halk arkanızdan ana avrat küfür edecek

(bkz: Mazbatamızı verin)

görsel
görsel
00:21 - 00:23 krem ceketli ak sakallı bi dede var, ne kadarda marketteki çocuğa taciz eden dedeye benziyor.

Hep aynımı bunlar, benzettim sanırım.
e emir almışlardır "biyerden" hızlı saymayın yavaş sayın, diye...chp´liler tepki göstermişlerdir, olay oradan patlak vermiştir.

bunlar tipik akape ayak oyunları. normal. göt korkusu sardı onları, hukuk kitabı kafamıza düşcek , diye korkuyolar artık.
kaynak gerçek o.ç.

ben maltepe'deyim yok öyle bir şey.
(bkz: binali yıldırım)

Seçim sürecine ve ysk kararına saygım var suskunluğum ondandır.

Senden başka herkes konuştu.
Akteröristler, mhpli ülkücü faşistler şehir eşkiyaları yazık.
güncel Önemli Başlıklar