1. 1.
    Üzülerek söylemeliyim ki sözlük kızlarının sorumluluğunda olan bazı başlıklar;

-Sözlük kızlarının fotoğrafları
    -Sözlük kızlarının bacakları
    -Sözlük kızlarının memeleri
    -Sözlük kızlarının saçları
    -Sözlük kızlarının açık adresleri
    Vs. gibi birçok değerli başlık
    başı okşanmaya* muhtaç yetim bir çocuk gibi ihmal edilmiştir.

Yeni geldiler şimdilik misafir sayılırlar diye bir şey demedik ama aylar oldu on ikinci nesiller geleli lakin şu kızlarda da hiç düşünce yok ya. Kusura bakmasınlar ama öyle. Kırılan falan olursa kırgınlığını özel mesajla dile getirsin ama ne yazık ki durum bu.
    Bir de on birinci nesillere laf eder dururduk. Haklarını yemişiz haberimiz yok.
    Şimdi mumla arar olduk;
    paradise05
    milyonlarin bacisi
    adikari
    natalieflyyn
    dutturu leyla
    avalon
    oytunkaran
    ve daha isimlerini dahi sayamadığım ne taşlar vardı.sol frame östrojen den geçilmezdi.

Üzülerek söylüyorum ki ablalariniz kadar olamıyorsunuz kızlar. Biraz gayret, biraz çaba ve ilgi lütfen.
    Burası yan gelip yatılacak yer değil.
    Hayır yani yatılacaksa da ayrı ayrı yatılacak yer değil.

Lütfen ama. Lütfenn!

sözlük kızlarının memeleri
    (Foto dikkat şeysidir)
    6 -5 ... sosyalist patron
  2. 1.
    sorumluluklarının bilincinde olmayan, "aman tadımız kaçmasın" diye etliye sütlüye karışmayan, daha bir sözlük dişisini bile saçından tutup yerlerde sürüyememiş eziklere yapılan eleştirilerdir.

ulan siz de kız mısınız be?

sizin atalarınız bir adam için 8 kızı biçer, girer içeride paşa paşa yatardı 2 hafta.

bikinili foto paylaşanları, süper minileri ile sözlük gençlerine görsel şölen yaşatanları, zall'ın bile takip ettiği afeti devranları hiç saymıyorum bile.

neyse;

değmez moruk, konuşmaya değmez...

ben biraz duygulandım galiba, gidip eccük ağlayacağım.
    5 ... lucius vorenuss
  3. 2.
    Bu erkeklere fazla yüz vermeyin, açık oylamayın, mesajlarına hemen cevap vermeyin.

Havalarından geçilmiyor sonra.
    4 -1 ... moon tripper
  4. 3.
    Bir Ayten vardı sakın sosyalistin lucius un gazına gelip Ayteni örnek almayın. Sözlüğün içine etmeyin

Lucius Hormanlarına sahip çık sosyalist sen de ya da

Yallah Kuzey Kore'ye
    1 ... isminiunutanadam
  5. 4.
    özet geçeyim:
    12 nci nesil sözlük kızlarına eleştiriler
    ... ekonovich
  6. 5.
    Peluş ayıma dokunursanız sizi keserim.

Hadi eyv.
    2 ... lord marcus amoralist primses
  7. 6.
    eleştiri kisvesi altında iki tane manifesto barındıran serzeniştir. ulan sözlüğe komple benzin döküp ateşe verseler, somalili korsanlar baskın düzenlese sözlüğü yağmalasa bu kadar isyan etmezsiniz. vay arkadaş *
    3 ... mel mel bakan gibson