bugün

Eşim yoğun bakım hemşiresi. inanın yaptıkları iş parayla pulla ölçülecek cinsten bir iş değil. Bu dediklerimi en iyi yoğun bakım kapısında bekleyen hasta yakınları anlar. Varsın hükümet hemşirelerin maaşlarını iyileştirmesin. O hasta yakınlarının hayır duaları bize yeter diyor eşim...

Eşim sekiz bin liradan biraz fazla maaş alıyor bu pandemi döneminde. Git avrupada ve amerikada yoğun bakım hemşiresi ne kadar maaş alır öğren sonra gel konuşalım. Yoğun bakımda insanlar hayatla ölüm arasında gidip geliyorlar biliyor musun? Ha ayrıca ben de öğretmenim yata yata maaş alıyorum...
hastanede ameliyat bile yapacak potansiyelim var ama hemşirelik yapamam. gerçekten hastanede parasının karşılığını alamayan bölümlerin başında sayıyorum. hele ki arkadaşın söylediği gibi yoğun bakım hemşireleri. helal olsun.
(img:#2151149)
Günün anlam ve önemidir. Kutlu olsun o zaman.
Kıymetlerini bir kez daha anladığımız, emekleri ve insanüstü çalışma temposuyla minnettar olduğumuz, aslan yürekli hemşirelerimizin günüdür.
Kutlu olsun!
iyi ki varsınız!
(img:#2151150)
Sağlıkta şiddetin son bulduğu, insani çalısma saatlerine ulaşıldığı, beklenen özlük haklarına kavusuldugu, güzel günlere erismek dilegiyle tüm meslektaşlarımın gününü kutlarım.
Günümüz kutlu olsun !
Cefakar hemşirelerimize kutlu olsun.
Tim meslektaşlarımın hemşireler günü kutlu olsun. Hiçbir zaman emeğimizin karşılığını vermediler ama biz sinuna kadar çalıştık. Özellikle covid döneminde değerimiz arttı ama değerin karşılığı olmadı.Umarim hak ettiğimiz değeri alırız.
sağlığımız için gece gündüz demeden çabalayan, en berbat anlarımızda gülümsemeleri ve tatlı sözleriyle moral veren, adsız kahraman hemşirelerimizin günü kutlu olsun. ne önlerine düşelim, ne de yokluklarını görelim.
Değerli hemşirelerimize kutlu olsun günü.