1. 1.
    Bugün gerçekleşecek yayındır. Cem Yılmaz ve acun Ilıcalı ortak yayını sunacaklar. Büyük ödüller var. Evet.
    8 -5 ... oytunkaran
  2. 2.
    Allah razı olsun,
    Allah sevdiğine kavuştursun,
    Allah ne muradın varsa versin...
    6 -9 ... new kid on the block
  3. 3.
    Saatini merak etyiğüm yayın.
    1 -1 ... be happy yine yine yeniden
  4. 4.
    Eve gidince ilk işim tv8 i sileceğim..

Taraflı yayıncılığa bir örnek..

Acun ve cem yılmaz bitik iki sistemin getirdiği önümüze proje yazık çok yazık...
    10 -14 ... gezdimgordumyenildim
  5. 5.
    amk nerede mason ,fetocu devlet düşmanı ipne varsa çıkacak tvye fenere himmet toplayacak .

(bkz: hayırlı işler) ..
    1 ... leonking34
  6. 6.
    bir kişiyi öldürene katil, milyonları öldürene kahraman derler, bir lira isteyen dilenci milyonları dilenene başarılı vizyoner derler.
    13 -7 ... senrey26
  7. 7.
    ezikbahçenin bir yayını.
    12 -7 ... merveyitavla11
  8. 8.
    Gavatın biri tv8 i sileceği için acun ve cem yılmaz kahrolur kesin.

Hhaha. Bu arada sırf o ikisi için o yayını izleyeceğiniz ve fenerbahçe ye para kazandıracağınız gerçeği çok hoşuma gidiyor. Hahahaah.
    6 -10 ... be happy yine yine yeniden
  9. 9.
    fenerbahçe tarihinde böyle bir rezalet görülmedi ,fenerbahçe'nin en büyük başkanı faruk ılgaz başkanımız mezarında ters dönmüştür ve diyorum ki allah belanı versin ali koç .
    burada (sözlük) defalarca yazdım bu ali koç'tan olsa olsa semt pazarında limon satıcısı olur diye,ne kadar haklı imişim .

kaç bin tane üye var hadi yarısı benim gibi gariban ama diğer yarısının hepsi milyoner ,milyarder bunlar bırak bağış yapmayı üyelik aidatını ödüyorlar mı ,merak ediyorum.

ulan takımı , koskoca camiayı koskoca dev gibi kulübü dilenci yaptınız ya , allah sizi bildiği gibi yapsın ..

lanet olsun ?
    7 -8 ... baris hemen simdi
  10. 10.
    Hahahahahaaa fenerin düştüğü duruma bak.
    6 -4 ... iyneci bey