bugün

Her şeyi geçtim de Konuyu açan arkadaşın entrysinin neden eksilendigini anlamakta güçlük çekiyorum. Adam olanca objektifligiyle Yaşanabilecekleri sıralamış farklı olarak ne yapmış da eksilenmis?
Olası depreme gelirsek gerçekleşmesi durumunda onca insan kaybının yanında Türkiye ekonomisinin çökeceği aşikar ülkenin üretiminin nerdeyse tamamının olduğu bir bölgenin depreme kurban gitmesi demek o ülkenin ekonomik olarak çökmesi demek zAten şu an bile pamuk ipliğine bağlı ekonomik düzenimiz varken öyle bir durumda nasıl olacağını tahmin bile etmek istemiyorum.
olsun mk dedirtendir. ülkedeki k*rt arap nüfusunun yarısı ölür.
Adam sonuclarini hakkinda bilgi vermis. devletin desteginin yetersizligine takilmiyor ama zamana takiliyor. degisik mileltiz.
felaket tellalı gibi adamsın amına koyim. oturduğumuz yerden mikrop kaptık öldük iyi mi?

doğruları söylüyorsun ama korkutmak yerine bilinçlendirmeyi dene. ne yapılması gerekiyor onlardan bahset.
99 depreminde gölcükte olanları hatırlıyorum da babam istanbulda subaydı deprem bölgesine desteğe çağrılmışlardı. ne yazık ki bizim fırsatçı olan şerefsiz insanımınz çevre illerden kamyonlarla ev ve işyeri yağmalamaya gelmiş, polis ve oradaki tsk çaresiz kalmış çevre illerden destek istemişti. babam orada gördüklerini anlatırken hala insanlığından utanır. yaralı kadına tecavüz etmeye çalışan mı dersin, enkazdaki yaralıyı kurataracağına evinde sakladığı dövizi altını bulmak için üstüne daha da enkaz atanı mı dersin, hırsızlık yapıp kaçarken vurulunca mahkemede haklı olduğunu mu iddia eden dersin... izmitte böyle olduysa varın istnabulda nasıl olur siz düşünün.
güncel Önemli Başlıklar