bugün

Her maçta hakem hatalarına maruz kalan galatasaray’ ın zor maçı. Hakemden çok futbolu konuşmak istiyoruz.
Ayrıca bu sezon fenerbahçe lehine, galatasaray aleyhine gelişen hakem hataları sonrası bundan sonra şampiyonluk ve kupa beklentisini ikinci plana atarak Galatasaray aşkımı sürdürme kararı aldım. Bu da protestom olsun. Başarılar aslanım.

Not: günün kötü entryleri x. entry. Haydi abanın eksilere !
0-4 olur inşallah.
Başlığını fenerli birinin açıp, galatasaraylı yazarlara, feneri takip etmekten unutmuşlar başlık açmayı herhalde dediği maç. Siz de galatasarayı takip ediyorsunuz anladığım kadarıyla asdasdasdas. Bu güzel orta için kendilerine teşekkür ediyorum.

Bana da gs yener gibi gelen maç. Ama ben böyle diyorsam gs yeniliyor genelde. Yine de içimdeki his bu yönde.
Entry burada => hehe.
Son 8 sezon içerisinde şampiyonluk kazanmış iki takımın maçı. Kazanamayan da var tabi.
Güzel çekişmeli bir maç olur.
14. dakikada formsuz(!) kerem' in golüyle galatasaray' ın 1-0 önde götürdüğü maç.
kerem atmış durum 0-1.
ismet maç 0-2 oldu. senin yayın bir tık geriden geliyor gibi.
Karbonat,
Sen hep böyle tahminlerde bulun. Bir şey deniyeceğiz.
hmm icardi atmış 0-2 olmuş.
lucas torreria' nın düşürülmesiyle kazanılan penaltıyı icardi' nin gole çevirdiği maç.
Kuş görünce delleniyo bizim takım. Kartal, baykuş farketmez.
0-3 oldu kapattım direkt televizyonu. ben alıştım göt zoruyla kazanmaya. rahat maç izleyemem alışkın değilim.
rachica' nın ortasında savunmanın ters dokunuşunda topun ağlarla buluştuğu ve skorun 3-0 olduğu maç.
Gassarayın ilk golü faulden, 2.golü penaltıdan, 3.golü pozisyon yokken savunmaya çarpıp giren golleriyle gaza geldiği maç. Yüzde 30 ile topla oynamışlar, Kusura bakmayın ama bu futbolla bi sikim olmaz sizden.
ilk yarısı 0-3 biten maç.
görsel
Fenerliler giresun maçı öncesi ne dediyseniz tersi çıktı aq gidin bi abdest alın.
Kuşlar gelir şimdi 4 oldu.
başak’a iyi oluyor umarım daha fark yer proje takımı.

edit:cim bom camiasından zerre haz etmeyen beşiktaş jk’lı.
o kadar maçın averaj farkı tek maçta kapandı.
Sekiz olmasın diye erken bitirdiler amk.
görsel
görsel