1. 1.
  euroleague'de, d grubu 4. karşılaşmalarındandır.

  cska'da holden ve smodis oynayamayacak olmalarına rağmen, efes'e -maalesef- hiç şans vermediğim maçtır.
  1 ... xyyx
 2. 2.
  19:15 te skytürk ekranlarından izleyebileceğimiz maçtır.

  cska'da lorbek adlı sloven pota altına dikkat edilmesi gerekmektedir. siskauskas ve planinic kilit isimleridir cska'nın bizde ise kerem gönlüm ne kadar savunma yaparsa o kadar direnç gösterebileceğizdir. şütör bolluğu en azaından bu maç için efesin avantajı olmayacaktır.
  ... sopartacus
 3. 3.
  salonda izlemeye çalışacağım, cska'nın havada karada efes'i düdükleyeceği karşılaşma. götüme girecek sanki bu entry ama hadi bakalım.
  ... der meister
 4. 4.
  cska'nın 90-68'le efes'in eline verdiği karşılaşma. aferin lan, siskauskas'la planinic neydi öyle?
  -1 ... der meister
 5. 5.
  nitekim cska'nın rahat kazandığı maç olmuştur: 90 - 68.

  ayrıca, efes'in yaptığı tırt alan savunması sonucu cska'dan izlediğimiz üçlük resitali, tok karna midemizi kaldırmış olup, üzerimize ö' gelmiştir.
  1 ... xyyx
 6. 6.
  daha ilk periyottaki oyun ve skorla, sene başında efes pilsen'den çok şeyler bekleyen - final four, bilemedin çeyrek final - basketbolseverleri dumura uğratan, cska moskova'nın geçen sene kadrosundan 2 önemli oyuncu kaybetse de hala gücünden pek bir şey kaybetmediğini gösteren maçtır.

  ek olarak, efes bu maç savunma filan yapmamıştır. eski efes'i ve bunaltıcı savunmasını hala aramaktayız. bi' ara yalandan tam saha pres yaptılar, michalis kakiouzis zorla zıplıyor filan, yazık. söz konusu oyuncunun takıma bi' getirisi yok bence. boş topları bile atamıyor. ayrıca, kaya peker'i hiç göremedim, kasun sakatlandıktan sonra pota altı yalan olacak gibi, yeni gelen amerikalı uzun * da araba yıkayıcısı. * son olarak, charles smith de leblebi çekirdek gibi üçlük sokmasa fark 50'yi bulabilirdi.
  ... bionic
 7. 7.
  cska lı oyuncuların kamyondan karpuz atma rahatlığında attığı üçlüklerle efesin dağıldığı maç.
  2 ... leblebi tozunun hastasiydim