bugün

içlerinde beleş yemek için gelenler de vardır.
Herkesi yaftalamayalım.
gözüm çağatay akman'ı aradı. barok'un son temsilcisini.
sanatçı toplumun aynasıdır.
fazla söze gerek yok.
görsel
görsel

alişana bak ne kadar mutlu amk;

görsel

ulan herkesi anlarımda senin ne işin var çocuk;

görsel
bakıyorum listeyede sanat adına ne iş yapmışlar bumamadim.

memlekette ne işe yaradığını anlamadigim insanlar..
Benim ödediğim vergilerle yapılmış yemekli toplantıdır.
Evet ödediğim vergi belki okyanusta bir damla.
Ama sonuna kadar haram zıkkım olsun.
Benim paramla sefa sürenlere, hava atanlara, propaganda yapanlara haram zıkkım olsun.

şu karede resmen leonardo da vinci'nin "the last supper" tablosunu canlandırmışlar.

Son iftar yemeği;
görsel

Son akşam yemeği;
görsel

Biliyorsunuz ki bu tabloda isa'nın dostlarıyla son toplantısı, son yemeği idi.
Dilerim bunların da son toplantısı, son yemeği olur.
millet de iftar çadırlarında kuyruk beklesin.
görsel

Şu bakış.
iftar değilde rock konseri verseydi benim vergimle rock konseri yapıyor hakkımı helal etmiyorum der miydi acaba bu ergen tayfa?
Kimse kimseyi kandırmasın şu tiplerin yarısından çoğu kapınızı çalsa eve almazsınız. Çoluğa çocuğa kötü örnek.
ibrahim tatlısesin pembe gömleği ile cirit attığı iftar yemeğidir.
Yapılan yorumlardan "Sanatçının sanatına bak" diyenlerin ne kadar çelişki içersinde olduğunu gösteren iftar yemeği.
ışın karaca 2 kere yazılmış.
ölüm grubu tandansının yakalandığı iftardır. bir çırpıda say deseler aklına gelecek 7-8 isim orada. eksikler yok değil elbette ama olur o kadarcık. ramazanın daha 12 iftarı daha var..
acun tayfasına arda'nın da eklenmesi gerekiyor. O da yok
görsel
sinan akcil var lan listede.
(bkz: the avengers)
arada eksiklerin olduğu, beni çok ta şaşırtmayan iftardır. birkaç yıldır alıştık bu berbat manzarayı görmeye. mustafa ceceli`nin ekskliğini kim milyoner olmak ister yarışmasının yeni sunucusu faslı eşi ile birlikte doldurmuş.
bir de iftar daveti veren devlet başkanı diye övüyor birileri. iftar yemeğine garibanlar davet edilmiyor ki...
farkındaysak bir tane yazar çizer yok.
ulan her şeyi anlarımda. nur yerlitaş kim.ne vasfı var amk.
en baba tepkiyi hülya avşar vermiş.

o iftara bende olsam böyle bir kıyafetle giderdim.

görsel
Hiç tahmin etmediğim isimlerin de katılmış olduğu iftar. Altında bir anlam aramamalı. Belki de davete icabet ettiler. O değil de; acun, arda ve ceceli'yi göremedim orada?? Yoksa reis'ten veto mu yediler? Bu arada listede olmamamız yine üzmüştür. Kısmet seneye...
Hiçbir yazarın, bilim insanının olmadığı yemek.
Bu sadece akp'nin değil Türkiye'nin özetidir. Yazar, çizer ne gerek aq bas Aleyna tilki tiplemelileri olsun sana efsane yemek.

Zaten iskender Öksüz, uğur Dündar... size iki gömlek fazla gelir.