bugün

boktan bir bankanın boktan bir müdürü. gayet normal. beni arıyorlar sabah akşam bende tersliyip kapatıyorum.demekki iyi yapmışım.
Ohal kapsamı denilerek banka müdürlerinin egemenliğini genişlettiği dönem. dilerim bir denizbank müfettişi bunları okur da şubeyi sağlam incelemeye alır. stajyer nine ve stajyer dede'ye çok geçmiş olsun.
3/10 olarak değerlendirdiğim rezalet. Kredibilite skorunu özvarlıklarınız, borçlarınız, geçmiş dönem ekstreleriniz belirler. Kredi için hesap açma olayınız tam anlamıyla şark kurnazlığı olup kefil,ipotek,şube insiyatifiyle de alabilirdiniz.

O üç puanı da müdürün çemçük çemçük konuşmasından verdim. Haksızsın.
Resmen rezillik. Ama bırası türliye kurumsallık hak getire.
Bu bankaların müşteriyi ezme hadsizliği nereden ileri geliyor anlamak mümkün değil.
Adınız banka olabilir. Ancak temelinde hizmet sektörüsünüz.
Hizmet sektörünün mottosu "Müşteri daima haklıdır." Sizin için de geçerli.
Müdürün, Kredi borcunu ödeyemeyeceğini nasıl anladığını çok merak ediyorum.

Kredi çıkmışsa uygun şartlar sağlanmış demektir sonuçta.

Yapılan ciddi ayıp.
Allah allah,
Harbiden rezalet imiş.

Yahu temsilciyi yeniden arayın açık açık anlatın herşeyi.
Paranla rezil olmaktır. Bakın bunlar daha iyi günler. Bu olay için demiyorum ama bankalardan çekilen kredilerin ödemeleri noktasında sıkıntı olduğunda halk zarar görecek. Reklamlarla bedava para dağıtılıyor imajı oluşturuluyor.
Çevreye yakin yazarlar toplanip dövelim müdürü. Bunlar başka türlü adam olmaz.
öncelikle çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. sözlüğü böyle ulvi amaçlar için kullanmalarını ayrıca tebrik ediyorum. o bankanın müdürünü de çalışanlarını da eşşekler kovalasın. bana yapsalar çıkışta bekler ağız burun dalardım o müdüre. sanane lan öküz hesabı ne yapacağımdan? sen kimsin bana hesap soruyorsun? biz sizin ne yapacağınızı biliyoruz diyor birde. sanki cinayet işleyecekler.