bugün

olması gerekendir. chp, demokrasi değil, 1923 sonrasını vaadediyor. geçmişe dönmeye hayır demek için, chp oy vermiyoruz.
malların chp hakkında tek bildikleri 'abi chp 1923 lerin kafasıyla hala ülkeyi yönetecek yaa' imiş diyollaaaa.
eksikliktir.
chp'ye oy vermiyoruz.
bunun yerine tayyip'in ulkenın azına sıçmasına, aç nüfusu arttırmasına, bacası tüten bir fabrika kurmak yerine devamlı olarak alışveriş merkezleri yaptırıp ülke içi tüketimi arttırmasına, şeriati getirmesine, yaptıgı boktan proje ile yeni dünya haritası çizdirmesine, filistini zengin etmesine, çocuklarına gemicik almasına, adam akıllı bir sınav yapamamasına ve en önemlisi kendi vatandaşına "ananı da al git" demesine göz yumuyoruz. aferin..
chp'nin projelerini okumadan, dübürden sallamaktır.

arkadaş önce al şu raporları, projeleri bir oku. yeni chp diyorlar. bugün hangi partinin bu kadar detaylı bir çalışması var?

http://www.herkesicinchp.com
ülkede satıcak birşey kalmayıp da bu entry'i yazan arkadaşın donunu da isteyince akp,
-Naaptım ben yaa elim kırılsaydı da chp'ye oy verseydim diyecek olan arkadaşın yazmış olduğu siyasi içerikli cümle.
geçmişi unutamamış insan davranışıdır.
ipucu : milli şef , deniz baykal , nihat erim , dersim ,varlık vergisi , ecevit vs.
savaştan kaçmaktır.
atalarımız vatan toprağını kurtarmak için o an gerekeni yaptı canlarını ortaya koydu,
görev sırası bizdedir vatan toprağını kurtarmak için oyları ortaya koymak gerek.
chp'ye oy vermek istemeyen kisinin yapmasi gerekendir.
sırf kaset oyunları yüzünden mhp ye oy vermem yüzünden olan üzücü durum. bir yanım mhp baraj altında kalmasın oyunu mhp ye ver diyor, diğer yanım boşver ver chp ye gitsin akepeye bir ok daha girsin**.
Ülkeyi satmaktır.
türkiyedeki azınlık kısmın yaptığı gibidir. *
hayırlı iş yapmaktır. ezan din iman düşmanlığına prim vermemek demektir.
chp hariç herhangi bir partiye oy vermektir. herkesin kendi görüşü vardır. bunun satmakla, savaşmakla, eksiklikle alakası yoktur.*
referandum oncesi de dedik. evet oyu verenler pisman olacak diye. oldular. adamlar imparatorluk kurduklarini dusunup ozgurluk birakmadilar.

simdi yine diyoruz chp mhp xyp diye dusunmemek lazim. akp zihniyetinin ulkeden bir an evvel siktir olup gitmesi icin en yakin partiye oy vermek gerek. pisman olmayacaksiniz.
güncel Önemli Başlıklar