bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    2011 nba finallerinin miami'de oynanacak 6. maçıdır.
    1 ... sitokalasin b
  2. 2.
    dallasımızın kanırta kanırta şampiyon olacağı maç.şimdi onlar düşünsün!
    let's go mavs!!!
    2 -2 ... give me one good reason
  3. 3.
    serinin 7. maçının da oynanmasını gerektirecek maçtır kanımca. zira, miami saha avantajıyla bu kadar erken pes etmeyecektir.
    1 ... yazacakyeriolmayan
  4. 4.
    kendimi bu maça saklıyorum. eğer lebron böyle oynar ve dallas maçı kazanırsa lebron başlığında beni görebilirsiniz. uzun bir süre küfür ediyor olucam. çok da severim kendisini ama yapsın artık birşeyler, bu aşk böyle bitmesin.
    1 ... pair of aa
  5. 5.
    lebronun performasının sonucu belirleyeceği maç olacaktır. tamam adam takımda oyun kurucu yok bunun farkında, takımı organize etmeye çalışıyoda, bilinen agresif lebron olmazsa bu maçta dallas şampiyonluğu kutlar.
    1 ... marsdaki damacana
  6. 6.
    dallas'ın güle oynaya 2006 intikamını alacağı maç.

yıl 2006 miami

5 yıl bekledim bu intikam için http://www.timsah.com/Eze...enerik-Muzigi/p0VPdBv6-iU
    1 -1 ... death
  7. 7.
    dallas mavericks 'in 2006'nın intikamını alacağı şampiyonluk maçı olacaktır! hele ki miami heat bu şımarık kadrosuna sahipken!
    2 -1 ... iyidusunceamauygulamayanlis
  8. 8.
    dallas gümbür gümbür şampiyonluk için geliyor. dirk nowitzki 39 derece ateşle oynayıp maçı alıyor. hala lebron sevgilisinden ayrılmış ondan kötü oynuyor diyenler de alacak diyor.

mavs artık kopardı koparacak, son şampiyonluk şansları ellerinden kaçırmayacaklar.
    -2 ... blair
  9. 9.
    saat 03:00 'da başlayacak maçtır. kimse yazmamış bilgi verelim.
    2 ... sopartacus
  10. 10.
    seçim sonuçlarının akabinde yine ekrana kilitleyecek maçtır dallas deplasmandadır ve alırsa şampiyon olacaktır lakin miami nin saha avantajını kullanıp bu güzel seriyi bir süre daha bize izleteceği kanaatindeyim.
    1 ... lord nubunagaa
kapat