1. 1.
  % 20,74 olan chp oylarını çekeceği yere göre önüne çıkacak tablo sonucu tarihin en iyi propaganda dönemini yaşayan chp örgütüne ve türkiye halkına yapacağı teşekkür konuşmasıdır.

  kemal başkan elinden geleni yapmıştır, sağolsundur.
  4 -5 ... ceterelealtdeleteenter
 2. 2.
  sayın genel başkanın elinden geleni yaptığı propaganda dönemine yaraşır bir konuşma olacaktır; sonuç ne olursa olsun.ha, olur da mhp ile koalisyon * kurabilecek veya iktidar olabilecek oy alırsak o başlıklar toplu halde size girecek sayın akp'liler.birilerinin çamuruyla 88 yıllık bir parti kendisinden bir şey kaybetmeyecektir.
  2 -4 ... blue smyrna
 3. 3.
  ufak tefek, saçma sapan şeylerden bahsedecektir. kendini sorgulamak yerine akp ye saldırmaya devam edecektir. satır aralarında özeleştiri de yapacağız tabii diyecektir. falan filan. siyasetin amk.
  3 -2 ... barrel
 4. 4.
  (bkz: mağdurum mağdurum da mağdurum)
  5 -5 ... kalbekonankucukkkelebek
 5. 5.
  "önümüzdeki seçimlere paf takımla çıkacağız" minvalinde bir konuşma olur muhtemelen.
  4 ... cahoter
 6. 6.
  balkondan değil de, basın mensuplarının sorularına vereceği cevaplardaki konuşmadır.

  milletimizin kararı teşekkürler.
  1 ... ukraynali
 7. 7.
  eger iktidar olacak kadar oy alırsa akpilere girecekmiş. şimdi ters mantıkla bakarsak tayyip erdoğan ın kazandıktan sonra yaptıgı konuşma da size mi girecek efendim ? bu kadar seviyesizlik olur ya. konuştugunuz lafın nereye gittiğinden haberiniz yok.

  kk nın konuşmasına gelecek olursak tabi eski seçime göre daha fazla oy alacagından kendini başarılı ilan edecek ve partideki yerini saglamlastırmaya calısacaktır. basarılı olur mu veya ne kadar basarılı olur orası bilinmez. yuzde 30 a yaklasırsa baskanlıgı garantiler ama öyle cok artmazsa oyları işi gayet zor.
  3 ... eurasia
 8. 8.
  1.-bana karşı göstermiş olduğunuz ( ne gösterdiler?)
  - öyle diil
  - sersem herifler.
  - allah belanızı versin, bir sürü ırz düşmanları, hayvanoğlu hayvanlar
  - yeter ya içelim öff.

  şeklinde cereyan edecek olan konuşmadır.
  (bkz: Tosun paşa)
  1 -1 ... serhan
 9. 9.
  Sayın basın mensupları ve sayın partili arkadaşlarım girmiş olduğumuz seçim maratonunda istediğimiz sonucu alamadık. efendim, çalıştığımız yerden gelmedi biz ne yapalım? ecevit halk adamıydı. **
  1 -1 ... petronas