bugün

hakemin ikide iki yanlış kararla güney kore'nin aleyhine çalıştığı maçtır.
hakemin akıllara zarar işler yaptığı karşılaşma. kore adına çok önemli bir pozisyonu kesti an itibariyle.
pivot santrafor samaras'ın sol kanat oynadığı maçtır. *
güney kore an itibariyle cok önemli bir pozisyonu dgerlendirememistir.

cok güzel bir kontraydi,iste dünya kupasi bu.
güney kore'nin "derinlemesine pas nasıl verilir" dersi verdiği maçtır.
yunanistan gol atarsa dünya kupası tarihinde ilk golünü atacak. o maçtır yani.*
turnuvanın 3. maçı. ve 3 maçtır hakem hataları öeh dedirtecek cinsten. kore'liler efendi gibi oynuyor o katı yunan savunmasına rağmen, ama hakem zart zurt düdük öttürüyor kore aleyhine. kore'nin bariz penaltısının verilmediği, az önce ceza sahası içinde hemen hemen kaleciyle karşı karşıya kalacak pozisyonda yunanlıya dokunmamasına rağmen hakemin düdük çaldığı maç. uefa'nın atayacağı hakemlere kafam girsin dedirtti resmen. düzgün bir hakemle kore'nin fark atabileceği karşılaşma olarak düşünürken an itibari ile karşı karşıya atamadı! yuh kazma!

kore'nin bağırta bağırta alacağını düşündüğüm maçtır ayrıca.
maç mı izliyorum yoksa national geographic arı belgeseli mi anlamadığım maç.

oğlum, yavrucuğum, canım çalma lan şunu, çalmayın ulan, çalmayııııııııııııııııııııııııııııııııın.

(bkz: anne ben piskopat oldum)
yunanistan'nın tek yaptığı şey savunmaya veya kaleciye dönmek.
(bkz: 2010 güney afrika dünya kupası şampiyonu honduras) başkasını tanımam.
güney kore'nin ilk yarisi itibariyle cakma ispanya gibi oynadigi mac serefsizim!
6 yunanlı futbolcu bir aradayken içlerinden birisinin kaleciye geri pası verdiği maçtır.
bu hakemi bu maça atayan fifa'ya bir çift sözüm olacak ama yeri değil.
2-0 olmuştur an itibari ile.

edit: ji sung park'dan geldi gol.
ji sung park'ın attığı hayvan gibi golle 2-0 olmuştur. yunanistan çok aciz bir de.
2. golde tsubasavari bir performans gördüğümüz maç olmuştur. ceylan gibi sekti be adam...
yunanisatan'ın kabız bir futbol oynadığı maç. futbol denmez aslında top tepiyor herifler.
kore harika oynuyor. helal olsun. yunanistan çok kötü lan.
yunanistanın 2004 de avrupa şampiyonu olan kadroyu yenilememesi sonucu güney kore yunanistanla dalga geçercesine oynuyor.
yunanistan 0 çeker.
Güney korenin şu sıralan 2. golü kitlediği karşılaşma.
yunanistanın futboldan anladığı bu maçla gün yüzüne çıkmıştır.
67. dakika itibariyle yunanistanun 6845 şişirmesine karşılık tek bir şutu bile yoktur.
güney kore'nin turnuvanin ilk sürprizini yaptigi mac. gerci yunanistan'i yenmek ne kadar sürpriz sayilir bilemiyorum ama yine de kendi icinde bi sürpriz diyelim.

(bkz: kendi icinde sürpriz)*
yunanistanın organize ataktan tek anladığı şey top şişirmektir.

(bkz: pompacı)
güney korenin yunanistandan çok daha iyi oynadığı maç olmakta. yunanistanın anti futbol özelliği pek işlemedi bu maçta. tabii ki güney kore'yi destekliyoruz.
güncel Önemli Başlıklar