bugün

2010 güney afrika dünya kupası b grubu birinci maçı.
sutopu izlenir yerine daha zevkli geçer emin olun.

maçtan sonra: kore futbol oynadıda yunanlıların ki sanırım pişti gibi birşeydi.
türkiye olaraktan güney kore'yi destekleyeceğimiz maç.

(bkz: vur yunana)

düdüt: içimizdeki irlandalılar pek hoşnut değil durumdan. forever güney kore.*
zevkli bir maç olur. yunanistan alır gibime geliyor..
Kupanın 3. maçı olacaktır. ilk iki maçtaki hayal kırıklıklarından sonra acaba biraz kıpırdanma olur mu dediğim maçtır aynı zamanda.
güney kore alırsa sürpriz olmaz. gönlümüzden geçen komşunun kazanması. zevkli bir maç olacağını düşünüyorum.
alt bitecek gibi görünen maç. gönlümüzden geçen tabi ki güney kore galibiyeti.
katı Yunan defansı sayesinde az golü bir g. kore galibiyeti veya beraberlik ihtimali yüksek olan dünya kupası maçı.
berabere bitme ihtimalinin yüksek olduğu maç. iddaa'da ilk yarı sıfır verdim geçtim.
türkiye saati ile 14:30'da başlayacaktır.
yunanistan'ın tarihlerinde 2.defa katıldıkları dünya kupasında oynayacakları ilk maç.
vuvuzelalıların gene geldiği maçtır.
kore'nin çakmasını beklediğimiz maçtır.
gayet eğlenceli geçmesi beklenen maçtır. canavar gibi koşan kore'ye, yunanistan savunmasıyla karşılık vermeyecektir diye düşünüyorum. yani katı savunma anlayışlarından biraz olsun taviz verip gol arayacaklardır. eskidendi o öyle 10 kişi defans, bir atakta gol atıp şampiyon olmalar falan.

"ay bok gibi olacak bunun yerine başka şey izleyin" diye bıdı bıdı yapanlar da izlemesinler, olsun bitsin.
maçla ilgili kesin olan tek şey vardır, vuvuzela maçın yıldızı olacaktır.
yunanistan 3 forvetle oynuyor.gol olur herhalde.
turnuvanın, şu ana kadar olan maçlarında en erken ve ilk yarıda gelen ilk golüne sahne olmuştur.
lee jung soo golü atan isim.
spikerin güney korelilerin ismini söylerken bir hayli zorlandığı maç.
güney kore nin kabak gibi penaltısının verilmediği karşılaşma.
an itibariyle güney korenin penaltısının verilmediği maçtır. bu futbolla yunanistan'ın bu grupta kayda değer bir şansı olmadığını düşünmekteyim. savunma savunma nereye kadar...
karambole gelmezse kore'nin acı acı alcağı maçtır.
yunanlıların çekikleri durduramadığı maçtır.
suana kadar 2010 dünya kupasinda oynanan en iyi mac tir.
yunanistan ın kendilerinden beklemediğimiz kadar dağınık oynadıgı maçtır. ayrıca maçın hakeminin de götünden fauller uydurduğu maçtır aynı zamanda.