bugün

Tam anlamıyla rezalettir. Şimdi olayı anlatayım.

Mağazadan mağazaya dolaşırken karnımın acıktığını hissettim. dedim ben şöyle pizza falan yiyeyim ne zamandır yememiştim zaten. neyse 1 orta boy pizza birde büyük boy kola istedim. oturdum masaya. derken arkadan birisi gelip omzumu dürttü ve dedi ki "beyfendi biz önceden ayırtmıştık burayı kalkar mısınız" aynen böyle dedi. bende dedim nasıl ayırttınız masalara oturmak rezerve edilerek mi oluyor arkadaşım. beyfendi zorluk çıkarmayın lütfen dedi. neyse bende kalktım boş bir masaya oturdum. neyse 1 saat geçti ben hala bekliyorum yok pizza ortalıkta. kalktım kasiyere söyledim nerde pizzayla kola diye. kasiyerde "siparişiniz gözükmüyor sistemde." nasıl gözükmüyor arkadaşım 1 saat geçti olayın üzerinden. hayydeee tekrar yarım saat siparişin gelmesini bekle masada. neyse aldım sonunda ama hatalı aldım. pizza orta boy yerine küçük boydu. sikecem yapacağınız işi deyip kasiyere pizzanın boyunun hatalı olduğunu söyledim. Kasiyerde tamam o ikramımız olsun ondan para almayalım dedi orta boyuda paket veririz dedi. tamam orta boy falan istemez bunu yiyip ortaboy parasıda vereceğim dedim. öyle yaptım. bir daha sbarrodan pizza almayacağım arkadaş. belkide alırım bilmiyorum *.
Okumayın boş muhabbet, ben okudum pismanım.
kusura bakma da birader salak mısın ? adam gelecek, sbarro, burger king, mcdonalds, dominos vs. bi mekanda bana ''burası rezerve!'' diyecek, ben de ''tamam beyefendi buyrun ben yan tarafa geçiyorum...'' diyecem. adamın amından alırım kanı amından... sen kimsin lan !

haa pizza olayına gelince yetkiliyi çağırıp ağzının orta yerine sıçmak farz olmuş. sonra da bi bok yemeden siktirip gideceksin mekandan.

özet:8'de 9 hatalısın. net.

not:bursa'da yaşıyorum.
ben olsam kasiyerin dediğini yapardım. küçük boy pizzayı orada yerdim, orta boy pizzayı evde başka yerden satın aldığım içecek ve diğer aparatlarla yerdim. asdgsdf. gurur yapmayın, efelik taslamayın böyle durumlarda. çıkarınızı düşünün lan. helal sonuçta. asdgsd.
(bkz: okuyamadık kardeş durumumuz yoktu)
hayatımdan 30 saniye çaldın çocuk.

git dominos'a pişman olmazsın.
güncel Önemli Başlıklar