bugün

us open 2011 finali.

ayırca acil aranan maçtır.

edit : dünyanın en iyi tenis maçıdır. novak djokovic kazanmıştır. federer ve nadal devride kapanmıştır.

(bkz: djokovic öldürmez süründürür)
iddia'da son paramı djokovic'e oynadığım maçtır. oranı da 1.45.
30 dakikada sadece 4 oyun oynanabilen müsabaka. iki tenisçi de kondisyonlarını korursa bu maç bitmez söyleyeyim. durum ilk sette 2-2.
2 gündür adam akıllı uyuyamadığımdan mütevellit uyuklayarak izlediğim ve birazdan uyuyakalacağım maçtır ama bu maç sabaha kadar oynansa yine nadal kazanamaz. o yüzden içim rahat uyuyacağım. sağ ol nadal.
djokovic'in daha iyi oynadığı maçtır.nadal'ın gücü djokovic' yetmiyor maalasef.djokiv 3-2 önde ilk sette.
nadali topla doven bir djokovic izliyoruz. daha cok terleyeceksin nadalcigim. adamin hasisin nole
ilk 2 oyunu kaybeden djokovic'in oyuna asılmasıyla an itibariyle 3:2 djokovic üstünlüğüyle giden, eğlenceli ama sabahın erken saatlerine kadar sürmesi muhtemel final maçı.
djokovic'in kazanacağı maçtır.
için:
http://atdhe.ws/live.php?...popup%26itemid%3d327.html
djokoviç' in alcağı maç. adam işi biliyor. this man is king.
spiker bilmem kaç kere rafa dedi ulan mal rafael zor geliyosa nadal de işte kankan mı da rafa rafa deme kardeşim deme ya!
(bkz: allah ını seven versin)
ilk sette durum 5-2 şu sıralar. biz nadal severlerin yüzü gülmedi bu sene. sıçtın ağzımıza djokovic!
djokovic'in servisini göğsünde yumuşatması gerekiyor nadal'ın.
başka türlü durmayacak bu top.

ayrıca rafa ne arkadaşım nadal o nadal!
ilk set 6-2 djokovıc üstünlüğü ile bitmiştir. yapma be nadal yapma! resmen elim yüreğimde izliyorum maçı. hoooofff!!
insan değilsin djokovıc. sinire kesmiş vaziyetteyim!
3:2 den sonra coşan djokovic durumu 6:2 yaparak ilk seti almıştır.
djokovic ilk iki oyunu verdikten sonra 6 oyun üst üste aldı. kısaca 6-0 lık bir set sonu yarattı diyelim. hiç insani değil!
nadal'ın kazanmasını gönülden dilediğim maç ama djokovic şu formundayken zor,zerre sevmem herifi hatta nefret ediyorum piçten ama adam oynuyor arkadaş ne yapıcaksın...
çok iyi maça tanıklık etmekte izleyenler.
az önce "müthiş bir çelınc" diyen bir spiker ile devam eden maç. ayrica harbiden veriyor galiba nadala. adam sayi kaybettikçe cani yaniyor şerefsizim. eurosport artik tarafsiz maçlar anlatabilecek birilerini bulmali.
3te 3 nadalcigim. gittikçe rezil oluyorsun. her puana itiraz mi edilir lan it. adam gibi oyna oyununu işte.
mükemmel bir final maçıdır efenim mestim izliyorum..
nadal'ın yavaş yavaş toparlanmaya başladığı ve djokivic'i zorlamaya başladığı final maçı.
böyle giderse sabaha kadar uyutmayacak maç.
son oyunun bi türlü sonuçlanamadığı maç..
eurosport olmadığı için izleyemediğim maç. paranın gözü kör olsun mk.
güncel Önemli Başlıklar