bugün

benimde yeni öğrendiğim tepedir.
yeni öğrendiğim tepedir.

harbiden yaa... antalyadayım bende benim de şindi tesadüfen haberim oldu... fena olmaz hani sözlükten insnlarla tanışmak kaynaşmak toplaşmak..
1-2 gündür sözlükle yakın irtibata geçemediğinden katılamadığım ve haberimin olmadığı tepedir. *
bir daha yapalım, iyice kaynaşalım tanışalımdır.
benim de iştirak ettiğim tepedir.

sözlükte bundan önce örneği olmayan bir tepe olmuştur zira sözlüğün daha önce hiç tepesi olmamıştır. bu tepe bizim tepemizdir.

tepeye varmamla beraber chirurgus ve zenobia beni çiçeklerle karşıladılar. hoş sohbet, muhabbet derken 35 masa ilerdeki diğer yazarları farkettik, birbirimizden bihaber oturyormuşuz.

biz sayıyı tamamladık derken, böyle brad pitt mi desem, milli futbolcu servet mi desem, ne desem bilemedim şimdi bir adam; ''selamun aleyküm burası zirve mi?'' diyerek ortama girdi. evet bu paleface'in ta kendisi idi.*

evet artık 07 kişi olmuştuk fiziki koşullar bizi gruplaşmaya zorladı. * *

benim grubuma 3 doktor adayı düştü. birisi istanbul'u anlattı bize fatih'i. iyi anlatmadı fatih'i, bozmuşlar bu eski semti dedi, ama o an benim aklımdan atilla ilhan geçiyordu, o fatih deyince.
birisi beni tedavi etti, müsterih olunuz iyileşeksiniz dedi.
diğeri anatomi sözlüğünü okuyordu bu arada. 125496656331 sayfa kolay değil oku oku bitmez.

zenobia'nın ayrılmasıyla ittifak oluşturuldu ve gruplar birleşti. bundan sonra sazı eline alan paleface vurdu bağlamanın tellerine tellerine. ne de güzel çalıyordu mübarek. ellerine, diline sağlık. sen kalk pier loti'den sonra gel taç mahal'de bağlama resitali ver.

velhasılı kelam bu tepe ilk tepemiz olmuştur, güzel olmuştur, belli ki son olmayacaktır, devamı gelecektir. * *
kizlar kivama gelsin niyetiyle geç gittiğim lakin ortada kıvama gelcek kız kalmadığı için başka zirvelere başka tepelere kaydığım tepedir.konuşturmaya çalışıp randıman alamayan arkadaşlarımı uzmanlık alanıma beklerim

(bkz: gızlar danışalım mı)
zirve listesine ismimi yazdırmayıp, baskın yaptığım zirvedir.

benden önce mekana giden ismi listede olan 6 yazar, aynı mekan -mekan da göt kadar bir yer hani, öyle bir anlatıyorlar ki, sanırsın 2 dönüm kapalı alan- içinde birbirlerini yarım saat kadar aramışlar.

mekana girer girmez "zirve değil mi?" soruma the kene hariç diğer 5 yazarın şaşkın bir şekilde yüzüme baktığı zirvedir. -ne bakıyonuz olum?- *

zirvelerin vazgeçilmezi haline gelen zirvede farklı sohbet grupları oluşturma olayı, 7 kişi içinde bile yapılmıştır. şahsım dennis ve osmanthegral ile işletme ve ticaret üzerine muhabbet ederken -daha doğrusu ben anlatıp onlar dinlerken- diğer 4 şahıs -3'ü doktor adayı 1'i mimar- farklı bir konuda muhabbet etmekteydiler.

zenobia'nın erken ayrılmasıyla sayı 6'ya düşmüş, sayının altıya düşmesiyle birlikte grubun biri lağvedilmiş ve tek grupta birleşilmiştir. şahsım yine çenesini tutamamış çok konuşmuştur.

ayrıca; yolda "ulan bu defa konuşmayacam sessiz sessiz oturacam" deyip, mekanda "yeminimi bozdum ulen" tarzında bir davranış içine girerek gevezeliğimi konuşturmuşumdur. tabi bunda pier loti zirvesi'ndeki sessiz sedasız duruşumun etkisi vardır. keza, sessizlik bende basınç artışı yarattı. bu basıncı da kontrollü şekilde düşürmüş olduk.

son bölümünde tarikat şeyhi gibi davranıp, yazarları mürit niyetine başıma topladığım zirve olmuştur. *

her antalya zirvesinde olduğu gibi, evlere servis hizmetimizin olduğu zirveydi.

ayrıca şahsımla birlikte 3,5 doktor adayının bulunduğu zirvedir.

az laf çok seks kişisi ateş almaya gelmiş sigara tiryakisi gibi kısa bir merhaba dedi. el sıkıştık falan filan. onun o kişi olduğunu ahanda şimdi gördüm.

son olarak, son bölümü müthiş eğlenceli geçmiş zirvedir -ben şahsen çok eğlendim- zenobia kişisi ve az laf çok seks kişisi sanırım bu eğlenceyi kaçırdıklarına hayıflanmaktadırlar.

ramazan'dan sonraya piyasayı kavuracak bir zirve için sözleşilmiş, milli maç ve teravih namazı için mekandan ayrılınmıştır.
tepe tepe kullanın dediğim ve katılamadığım zirvedir.
iyi oldu be dediğim zirvedir.6 kişi beklerken paleface ve * az laf cok seksin de gelmesiyle 8 kişiyi bulduğumuz tepedir.
*
saat 2 de dennis ile başlayan zirve saat 9 da az laf cok seks ile sonlanmıştır.
katılım listesinin aynen katıldığı ilk antalya zirvesidir. hatta yanında bonus paleface bile çıktı geldi. şahin'i ile ne bmw'ler geçti bin ben bilirim bir de *. yalnız zenobia, fibobacciyim ve chirurgus üçlüsü ile ben, dennis ve osmanthegral aynı mekanda yarım saat birbirimizi bekledik. en sonunda aynı yerde olduğumuzu farkettik. güzeldi hoştu devamını bekliyoruz.
(bkz: paleface) * * * *
(bkz: damgasını vurmak)
yaptığım salaklık sonucu taç mahal'de yapılmasını garantilediğim tepedir bu tepe.
(bkz: o hikayedeki mal benim)
*
dersten çıkıp doğruca katılacağım tepedir. ayrıca sözlüğün ilk tepesi bizim tepemiz galiba.
kenan evren'in onur konuğu olmasını beklediğimiz tepe. -ne onuru lan?-
27 yıl sonra bile daha başka şeyler ifade eden tarih.
osmanthegral ın yoğun ısrarına dayanamayıp kabul ettiğim bi arkadaşa bakıp çıkıcam modunda katılacağım tepemsi .
kizlar yok ayip olur diye gelemeyeceğim zirvedir.
kesin olmamakla birlikte katılacağım ve katılmaktan mutluluk duyacağım tepedir.
nargile de içeriz tepesidir.
olmadı okey oynarız tepesidir.
" kenan evren de sizi görecek mi " dediğim zirvedir. antalya lı arkadaşlardan 1980 in yad edilmesini istediğim zirvedir.
katilamayacagim icin inanilmaz uzuldugum tepe. 11 eylul'de istanbul'a gidecegim icin katilamiyorum, katilanlara iyi eglenceler diliyorum.
tam zirvesinde olacağım tepedir. katılım listesini ben yazayım;

1-the kene
2-chirurgus
3-osmanthegral
4-fibobacciyim
5-dennis
6-zenobia