bugün

Süper lig 4. Hafta maçı. Başlama saati 17.00.

Geçen sezonun intikam maçı gibi çıkacağımız maçta, yine gol yemeden kazanıp, 4'te 4 ile yola devam ederiz umarım.
Rıza'nın büyük bir hırsla hazırlandığı, bjk'si için canını dişine takacağı süper lig maçı. Aman Fener'e çelme takayım, bjk'ye yaranayım diye elinden gelse anasını babasını kaleye koyar, kendi de girer oynar öyle bir hırs.

Geceleri uyumadığına, bu maç için hazırlandığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Var gücüyle, ölümüne saldıracaklar. Bizim de geçen sezonun intikamını almak için bu fırsatı değerlendirmemiz gerekiyor. Hem çok daha iyi bir kadromuz var, hem de başımızda adam gibi adam vitor hocamız var. Bu Fenerbahçe düşmanı rıza'ya gereken cevabı vereceğiz inşallah. bjk maçlarında aleyhine hatalar olsa bile "olur yaa dünya hali" diyen rıza'yı, "hakem hakem" diye ağlatacağız inşallah.

Maç detayına gelirsek, bazı sakat oyuncularımız var. Muhtemelen ferdi, serdar dursun, sosa ve nazım oynayamayacak. Milli aradan çok geç dönen valencia ise büyük ihtimalle yedek kulübesinde olacak. 3 türk oyuncunun da sahada olması zorunlu olduğu için, şöyle bir 11'le çıkacağımızı düşünüyorum;

----------altay
--tisserand--kim---szalai
Osayi---irfan--gustavo--novak
------mesut------rossi
-----------berisha

Sakatlıktan yeni çıkan pelkas yerine, hazır olan rossi'yle başlayacağını düşünüyorum vitor hocanın. irfan'ı göbekte başlatır, çünkü 3.türk ve irfan'ı koyabileceği başka bir mevki yok. Bi ihtimal osayi'nin yerine sağ kanatta oynatıp, göbeğe zajc veya crespo'yu koyabilir.

stadda da yerimizi alacağız. Gelişmeleri anlık buraya canlı aktarırım.* Şimdiden başarılar Fenerbahçem. 4'te 4 yaparak emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz Allah'ın izniyle.

görsel
Fenerium üst tribünden yerimizi alacağımız maç. Gelenler varsa beklerim Kadıköy'de.

görsel
Alınacak bir intikamımız var sivasspordan. Haydi saldır fenerim.
fener en az 2 atacaktır.
adamın girdiği entry bak aq.. bu adamı kaale almayın aynı camiası gibi algı yapıyor.. işte bu yapmış olduğunuz saçma sapan algılar yüzünden iki yakanız bir araya gelmiyor.. allah beter etsin... 8 yıl değil 108 yıl inşallah şampiyon olamazsınız.. beşiktaşın rızası en çok beşiktaşından almıştır puan ve puanları.. aç araştır bi bak ama yook işiniz gücünüz fenerbahçe hamaseti ve iftira atmak.. ha bir de maça gidecekmişsin ''rıza efendi 2 ekmek 1 süt'' pankartın hazır mı? çünkü siz, büyük fenerbahçe nin küçücük taraftarısınız.. futbolu kirleten mahlukatlar...

açık ve net evet.
Geçen sene iyi silkmişlerdi feneri puhaha.
berabere bitmesini umduğum maç.
görsel
görsel
Atmosfer muazzam. Başlamasına 1 saatten az kalan maç.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.