1. 1.
  artık turnuvadan umudunu kesmiş milli takımımızın fransa ile oynayacağı 2.turun son maçıdır. izlemek isteyenler saat 20:00 den itibaren ntv den canlı olarak izleyebilirler.
  -1 ... erdinch
 2. 2.
  yenik ayrılacağımızı düşündüğüm maç.
  ... bin teselli kar etmez
 3. 3.
  fransa için önemi büyük maç. eğer fransa yenerse grup 2.liğini zorlayabilir.
  ... tuhh kahretsin
 4. 4.
  izlenmesi gereksiz olan maç.
  1 -1 ... panikadam
 5. 5.
  ve belki de mehmet okur un,ersan ın,ibrahim in iyi oynayarak milleti delirteceği maç olacaktır.
  1 ... panikadam
 6. 6.
  fransa'nın mutlaka yenmek için çıkacağı, kazanması gerektiği için biraz stresli olacağı maç. milli takım oyuncularımız açısından olaya baktığımız zaman, tam anlamıyla kimsenin sikine sallamayacağı maç olacaktır. tanjevic yine tahminen 5 dkda bir oyuncu değiştirecek, oyuncularımız 349857394 tane üç sayılık atış kullanacak, savunma yapıp yine hücumu beceremeyip, 50-60 sayı civarı atıp 70-80 civarı da yiyecektir tahminen. bunları da önceki maçlara dayanarak söylüyorum.

  ha tabi bu farklı bi senaryo. normal şartlar altında, önceki maçlara baktığımızda tahminen böyle bir şey olacak gibi gözüküyor. ama bugün kazanırsak ben hiç şaşırmam. fark atarsak* yine şaşırmam, müthiş mücadele edip löpür löpür üçlük atarsak yine şaşırmam. çünkü anca önemsiz maçları kazanabilecek bir havada takımımız. o yüzden heaah salla gitsin diye attıkları şutlar girince gaza gelmeleri kuvvetle muhtemeldir.

  tabii ki bu maç bahane. ben daha çok slovenya-litvanya maçıyla ilgilenicem! esas basketbol orda oynanacak çünkü.
  1 ... shyer
 7. 7.
  millilerin formaliteden oynayacağı maçtır yenseler bile artık çok geç.
  1 ... erdinch
 8. 8.
  bizimkilerin 'bitsede evimize gitsek, ps3 oynarız ne güzel.' mentalitesinde olacağı maç. adamlar koskoca turnuvayı sallamadı, bu maça kesin söve söve çıkarlar. zaman kaybı bizimkiler için, büyük basketbolcular ya..
  2 ... nickerim
 9. 9.
  (bkz: yine mi lan)
  1 ... muhterem fil
 10. 10.
  efes cup tan sonra hayal kırıklığı yaratan milli takımın her şeyi yumurta kapıya gelince yapmaya çalışmasının doğal sonucu olarak, formaliteden oynayacakları maçtır.
  ... hiccup