1. 1.
  ekşi sözlükten alınmış başlık ve olaydır. olay doğruysa çok üzüldüğüm ve kızdığım için aynen aktarıyorum:

  lafı çok uzatmadan, sesini duyurmak isteyen bir arkadaşımızın başına gelen korkunç, hukuksuz ve iç karartıcı olayı kendi dilinden aktarıyorum.

  ''herkese merhaba. sizlere 12 ekim 2019 tarihinde kız arkadaşımla beraber başımdan geçen inanılması güç bir olayı paylaşacağım. olayın yayılması ve başka insanların başına gelmemesi için bir sonuca ulaşmasa da sessiz kalmak istemiyorum.
  akşam saat 19:30 civarı kız arkadaşımla beraber alışveriş yapmak için keçiören girişindeki fatih caddesi yanında çağdaş market, bir düğün salonu ve botanik parkının olduğu alandaki ücretsiz otoparka aracımı park ettim. ne yapacağımıza karar vermek için konuşurken 4-5 dakika bile geçmeden bir araç hızla gelip yanımızda durdu ve daha sonra iki adam ellerinde telsizler ve bellerinde silahlar ile sert bir şekilde cama vurup aşağı in diye bağırmaya başladılar.

  polis olduklarını düşünüp inmek için kapıyı açar açmaz bir anda küfür etmeye ve beni darp etmeye başladılar. o an orada içki içmiyorduk veya herhangi bir uyuşturucu madde kullanmıyorduk. ne olduğunu bile sormadan ve herhangi bir açıklama yapmama fırsat vermeden sorgusuz sualsiz arabadan t-shirtümü parçalayarak beni indirip tekme tokat vurmaya ve küfretmeye başladılar : ‘burda aileler var ahlaksızlık yapamazsınız gidip nikah kıyıp evlenip evde oturun’ dedi. kız arkadaşımın yaşını sordular kimliğini çıkarttı 23 yaşında olduğunu gösterdi. bu kez de ailenin haberi var mı dediler, var biliyorlar dedi. yanımda şok olan kız arkadaşım tiplerinin mahalle kabadayısına benzemesi ve durmadan yumruk atıp küfür ettikleri için ailesini arıyormuş gibi yapıp 155 i tuşladı ve ‘polisi arayacağım’ dediğinde aramasına müsaade etmeden onu da arabadan çıkarıp tehdit ettiler aratmadılar. ne iş yaptığımı sordular.
  ’doktor olduğumu’ söyledim. kendi aralarında ‘bak şu ahlaksıza bir de doktormuş. ne yapıyorsun lan burada muayene mi yapıyorsun’ deyip tekrar vurmaya başladılar. uzun süre böyle devam etti. zevk alarak beni sadece yüzüme isabet edecek şekilde biraz daha yumrukladıktan sonra benim, kız arkadaşımın ve araba plakamın fotoğrafını çekerek bizi bir daha buralarda görmek istemediklerini, görürlerse bol küfürlü bir üslupla daha kötü yapacaklarını söyleyerek tehdit ettiler. arabaya binmek için yöneldiğimde arkamdan habersizce kafamdan tutup suratımı arabamın üstüne çarptılar ön kesici dişim kırıldı. direksiyon başındayken de yüzümü 3 4 kez tekmeleyip beni serbest bıraktılar. ben de o anki panik ile oradan uzaklaşıp kız arkadaşımı eve bıraktım.

  daha sonra arkadaşlarımla ve ailemle durumu paylaştığımda bu insanların polis olmadığını polis gibi davranıp etrafta içki içen ve kızlarla dolaşan erkekleri öldüresiye döven keçiören belediyesi tarafından görevlendirilen, halk arasında ‘a takımı’ olarak bilinen, keçiören içinde düzeni sağlamak amacıyla ahlak bekçiliğine bürünen tehlikeli insanlar olduğunu öğrendik.
  olaydan sonra hemen hastaneye gidip darp raporu aldım ve sonra karakola gidip şikayetçi olduk.
  çevremdeki insanlarla konuştukça başkalarının basına da benzer olaylar geldiğini, sokakta içki içeni, parkta taşkınlık yapanı, kız arkadaşıyla geçeni hep aynı şekilde tehdit ve darp ettiklerini duydum. internette araştırdıkça da bir ton şikayet ve daha kötü hikayeler okudum.
  bu saçmalığa acilen bir son verilmeli ve başkalarının da basına böyle şeyler gelmemeli artık. bu işin peşini bırakmayacağım.
  bu ‘a takımı’ denen saçma grupla alakalı bazı linkleri, ve darp sonrası fotoğraflarımı da bu flooda ekliyorum.
  siz de çevrenize yayarsanız ve basına bu tarz şeyler gelen insanların sesini duyurmasını sağlarsanız bu çağ dışı uygulamalara ve şiddete son verebiliriz. ''

  hemen faal olarak çalıştığını mansur başganın da ilettiği mavi masaya araştırılması arzıyla bir vatandaş olarak durumu ilettim.

  ülkemizin bu gibi oluşumlarla viraneye dönmesini engellemek için sizler de mavi masaya başvuruda bulunabilirsiniz. bugün onlara yarın bana size.

  mavi masa:

  https://mavimasa.ankara.bel.tr/
  10 -2 ... skordan sorumlu devlet bakani
 2. 2.
  gerçekten bir skandaldır. Parkta orada burada taşkınlık yapanın karşına çıkacak olan kişi polistir veya jandarmadır ama sırf çift halinde ortalıkta dolaşıyor diye gidip kimseyi darp etme hakkı kimsede olmayan haktır. Yaşama hakkına , özgürlüğe engel bir durum söz konusu ve hiç hafif bir şey de değil bu yaşanılanlar. Umarım ne olduğu ortaya çıkar ve suçlu kim ise emniyet güçleri tarafından cezalandırılır.
  6 -1 ... insan beser sasar
 3. 3.
  12 ekim 2019 ankara ahlak bekçiliği skandalı

  12 ekim 2019 ankara ahlak bekçiliği skandalı
  11 -21 ... ozzy osbourne
 4. 4.
  Bir avuç serserinin, ahlak bekciliğine soyunup mafyalaştıklarını, ellerini kollarını sallaya sallaya, tehdit ve hakaretle milleti darp ettiklerini duyuran şaşılası skandaldır.
  Ve bu Ankara'da!
  Başkent' te!
  Kolluk kuvvetlerinin tillahına kadar yığıldığı, her beş kişiden on kşinin polis ya da asker olduğu yerde!

  Olay gerçekse, bu ülke, bitmiş, western kasabasına dönmüş demektir.
  Halk olarak ölmüşüz de, arkamızdan ağlayanımız yok demektir.
  Kanun, kural, ceza, lollipop olmuş demektir.
  Eyvahlar olsun, yazıklar olsun...

  Bu zerzevat tayfanın en yakın zamanda, kızılay meydanında sergilenmelerini ve tüm Ankara' nın tükürüğü marifetiyle boğulmalarını diliyorum!
  6 -3 ... zeytinyagli dolma kalem
 5. 5.
  bana çok uydurma gibi geldi. bütün tanıdıklarım ankarada yaşıyor. ben 18 yil gidip gelmeleri mi sayarsak 33 yildir bağlantım hic kopmadı ilk defa duydum.
  3 -5 ... bittimiacaba
 6. 6.
  bana hiç uydurma gelmedi, ankara'da bu şerefsizlerden çok var, varoş bir mahallede pkk yoksa mafya terörü hüküm sürüyor.

  her allah'ın günü sokaktan geçen kızlara laf atan, çocukları tacize kalkışan, gençlere uyuşturucu satan, fuhşa aracı olan, esrar yetiştiren, bıçakla milletin evini basan, işletmeleri haraca bağlayan, çeşitli suçlardan sabıkalı serserilerin kime çalıştığını çok iyi biliyoruz.

  ya pkk'ya, ya da mafyalara.

  maalesef karakollar da birçok konuda yetersiz. mahallenin yarısı esrar bağımlısı veledi zinaysa ya da bu çetelerle irtibattaysa devlet n'apsın?
  5 -2 ... uc boyutlu dusunen kare
 7. 7.
  he he kesin yaşanmıştır bu.
  1 -8 ... solo resital
 8. 8.
  ankara'da yaşıyorum. pkk'nın torbacıları da, mafya bozuntuları bazı yerleri ele geçirmiş. polis gücü de çoğu konuda yetersiz kalıyor.

  adam yaralama, taciz, ölümle tehdit, şantaj ve kim bilir hangi suçlardan sabıkalı serserileri niçin savunuyorsunuz? ankara'da gençleri zehirleyen ve halkın huzurunu bozan iki grubu da cümle alem biliyor.

  mafya bozuntuları ve kürtçü pkk.
  6 -1 ... uc boyutlu dusunen kare
 9. 9.
  daha öncede ankara keçiören de bazı belediye çalışanlarının parkta oturan çiftlere saldırdığını, ellerinde pompalıyla insanları tehdit ettiğini sosyal medyada okumuştum. demek ki bu durum devam ediyor. ahlak bekçiliği bu ülkenin genel sorunu. hırsızlığa, tecavüzlere, magandalığa tepki vermeyen yurdum insanı her nedense öpüşen, sarılan bir çift görünce deliriyor, mini etekli, şortlu kadınlardan nefret ediyor. hele bu zihniyettekiler kamu görevlisiyse kendilerinde
  her şeyi yapabilme hakkını görebiliyor. bugüne kadar bu insanlara izin verildi, yaptıkları görmezden gelindi, hatta üstleri tarafından sırtları sıvazlandı. umarım bu mansur yavaş haklarında gereğini yapar. artık bu ülkenin bu mafya bozuntusu adamlardan temizlenmesi, normale dönmesi gerekiyor.
  8 -2 ... nadia nadia
 10. 10.
  a takımı denen belediye destekli kişilermiş umarım mansur başkan duruma el atar.
  ... astorre viola