1. 1.
    ABD'den küsküyü yemişlerin çevirdikleri komedyadır.
    15 -4 ... alkolik oldum
  2. 2.
    brunson davasının olduğu gün, cumhurbaşkanı erdoğan'ın hiç rahipten bahsetmeyerek sürekli mümbiç'e gireceğiz diyerek gündem değiştirmesinden de anlaşılan tiyatrodur. gündem değişsin ki; rahibi serbest bırakmak tabandan tepki toplamasın.
    8 ... petrauskas
  3. 3.
    sENARYO ADIM ADIM UYGULANIYOR.DEVLETiMiZiN SAVCISI ADLi KONTROLÜN KALDIRILMASINI iSTEYEREK DAHA ÖNCE 35 YIL iSTENEN CEZAYI 10 YIL OLARAK DÜZELTTi SAVCIMIZ AYRICA YURT DIŞI YASAĞININ DA KALDIRILMASINI iSTEMiŞ.
    3 -1 ... prince of mirkwood
  4. 4.
    Papazı arka kapıdan salma organizasyonu. Ön kapıda oyalıyorlar şu an.
    2 ... lennonmccartney
  5. 5.
    dünya'ya rezil olduğumuzdur.bundan sonra hiç bir batı ülkesinden birini tutuklayamazsın.gelip elinden alır götürürler. şekildeki gibi.
    5 ... teflon
  6. 6.
    düne kadar aleyhinde ifade veren tanıkların bilmiyorum görmedim duymadım diye ifadelerinin değiştirilmesi ile iyice gün yüzüne çıkmıştır.
    show business...
    4 ... mavraci
  7. 7.
    Trajikomik durum. Alenen dava satılmıştır. Bu saatten sonra kimse 15 temmuz konusunda samimiyet gösterildiğine inanmaz. 15 temmuzun en kritik ajanının suçsuz olduğu sözde mahkeme kararıyla kanıtlandı.

Gerçekten yazık oldu neye mi yazık oldu insanların samimiyetine ve mücadelesine yazık oldu.

Ben papaz kaçtı oynamaya gidiyorum
    2 ... isminiunutanadam
  8. 8.
    2 kasım 2002 den beri oynanıyor o oyun.
    ... elimizde kalan tek nick teknik
  9. 9.
    Yargı bağımsız. Yersen.
    4 ... muhendis tarihci