bugün

bugün kargoya verdiğim tam tamına 12 cm'lik topuklu ayakkabılarımı karşıma koydum ve aklıma 'bu topuğu sadece giymek için mi yaptınız anasını satayım' sorusu geldi. topuk deyip geçmeyin efendiler. bu topukla itina ile adam dövülür, kafa yarılır, düşersen beynin yarılır, yine aynı zaman da etrafındakiler yarılır*.
kısacası topuklu ayakkabı adamı vezir de eder rezilde. *
penis işlevi görebilir.
1.80 boyundaki bir kadını ansızın 1.92'lik bir deve dönüştürebilir.
12 cm topuk ortalama güzel bir boydur. abartacak bişey yok. bazı yüksek topuklu ayakkabılar düz ayakkabıdan daha rahat olabiliyor.
Lady Gaga'nın 60 cm topuklusuna rakip olamamak olabilir.
hoşlanılan kızın bana 12 cm daha yakınlaşmasını sağlar daha ne olsun. *
(bkz: dünyanın fethini tamamlamak)
fasulye sırığı olarak kullanılabilir.
adam öldürülebilir yada erkeğe kısa olduğu hisettirilebilir.ikincisi daha acı verir.
(bkz: itici olmanın beş şartı)
topuğu çok yüksek tuttuğu için topuk rahatsızlıklarına sebep olabilir. ayrıca beni erekte etmiştir.
Erkeklerin hedefini şaşırtmaktır.

155 boyunda bir kız 167 boyunda görünüyor, ayakkabı ile görünce beğenen erkek kişisi bir de topuklu ayakkabı olmadan görmelidir. Hedef şaşırtmaktan başka bir işlevi yoktur o ayakkabının.
Sevişilebilir hem de çekyat üzerinde partnerine göre ters oturarak.
ters koyup üstüne oturabilir.
rahatsız eden kişinin kafasında delik açılabilir rahatlıkla. acil kan ihtiyaçlarında yapılabilecek bir müdahale.

not: bu düşüncem nobel tıp ödülüne layık olmam gerekiyor.
penguen gibi yürümek için birebir.
ters çevirip sandalye olarak güle güle kullan.
sıvacının sıva yapabildiği, marangozun dolap çakabildiği alettir.
Birinin ensesine vursan rahat olur bence.

Ayrica 12 cmin nesi normal topuk lan? Topuklu ayakkabi dedigin 10 cmin uzerine cikinca yollu izlenimi veren bisey. 15 cm topuk 30 cm bacak goruntusu de komik yani.
Yuruyemeyip rezil olmak.
Sokak gosterisini en arkadan bile sıkıntısız izleyebilirsin. Yaşasın topuklu ayakkabı.
çok güzel oturulur.
yuruyememek mesela.
perde takmak için kullanılabilir.
yolda yürürken herkesin size bakmasını sağlayabilir. kütüphane gibi sessiz ortamlarda giyip yürümeyin ama, çok küfür yersiniz.
güncel Önemli Başlıklar