1. 1.
    2017-2018 sezonu ziraat türkiye kupası beşinci eleme turu rövanş maçı. 21:00'da başlayacak olan maç MANiSA 19 MAYIS stadı'nda oynanacak. ilk maçı beşiktaş 9-0 yardırmıştı. turu geçen takım* 2017 18 sezonu ztk son 16 turu maçlarınu oynamaya hak kazanacaktır.
    ... bozok baykusu
  2. 2.
    manisaspor un son 10 dakikaya 8-0 önde girerek beşiktaş a ecel terleri döktüreceği maçtır.
    (bkz: beşiktaş kanseri)
    2 -2 ... dirilis yarinlara kaldi
  3. 3.
    Fatih Aksoy, orkan ve mitroviç ilk 11'de oynamalı.

Form tutmalı adına önemli.

Formalite maçı.
    1 ... muhendis tarihci
  4. 4.
    9-0'ın rövanşı. 9-0'ın rövanşı mı olur?
    1 ... barilla
  5. 5.
    negredoyu oynatıp 35 gol hedefine yaklaştırılmak isteneceği maç.

baktılar ligde negredodan bi cacık olmayacak millet taşak geçmesin diye böyle yapıyorlar artık.

antremanda attıklarını da sayın.
    2 -5 ... forza antalyaspor
  6. 6.
    Gm manisaspor zayıf rakibi karşısında zorlanmaz.
    1 ... frekans
  7. 7.
    Gençlere şans vermek bize bir sey kazandırmaz bu macta. Ligin en degerli yedek kadrosu oynamalı bu maçta.
    1 ... riveros
  8. 8.
    negredo bir 5 tane daha atar. kaldı 29 iteleyin şu çocuğu. penaltı falan kullandırtın yazık.
    ... being a dwarf
  9. 9.
    2017-2018 sezonu ziraat türkiye kupası beşinci eleme turu rövanş maçı. ilk maçı 9-0 yardıran beşiktaş maç 1-1 berabere bitmesine rağmen 2017-18 sezonu ztk son 16 turu maçları'nı oynamaya hak kazanmıştır.
    -1 ... bozok baykusu
  10. 10.
    genç oyuncular için izlediğim maç. utku ve alpay iyi oynadılar. yalnız çok eğlendim lan. aga o hakemler nedir öyle yaw? bir ara kahkahalara boğuldum. ofsayt kararları nerdeyse hepsi ters * net pozisyonları kestiler. sarı kartlar desen ayrı komedi. tamam bu maçın ehemmiyeti yok da eğer bu hakemler tff 1'de maç yönetiyorsa bütün takımlara acıdım lan. ya da gülelim diye böyle yaptılar. bilemedim şimdi.
    ... power supply