1. 1.
    prof. dr. saracoğlu nun kendi adını bastırdığı ürünlerde görülendir.

profesörlük eşittir tacirliktir artık.

https://www.profsaracoglu...;utm_campaign=lowerfunnel
    6 -1 ... sansyoklan
  2. 2.
    '' ne iş olsa yaparım abi '' kafasında olan, bir zamanlar ünlülere medyumluk hizmeti de veren ( ne alakaysa) otçu amcanın yeni yol bulma taktiği. yakında 59 liraya ''4 tane alana 4 tane de bedava '' olan mucize ağrı kremi satarsa şaşmamak gerek.
    not: bu tür konserve ton balıkları özellikle fetüs, bebek ve küçük çocuklarda sinir sistemini bozabilen methylmercury isimdeki maddeden yüksek miktarda içerir. beyaz ton balığının, light ton balığından daha yüksek miktarda civa içerdiği ortaya çıkmıştır
    3 ... kurtkedisi
  3. 3.
    bir kg bile etmiyor aq toplasan.
    1 ... kazangap
  4. 4.
    Okumuş bilgili ton balıklarının olduğu konservedir. Eminim şifalı ve doğal diye alan yüzlerce sığır vardır.
    3 -2 ... ulkucuwolf
  5. 5.
    patronun çıldırması hadisesi.

bi eleman vardı beş kilo balı 100'tl ye satıyordu. bence 100 tl'ler de bir problem var.
    1 ... aeneskral
  6. 6.
    Omega 3 bakımından fakir olmaları nedeniyle alınıp yemeye pek de gerek yoktur.
    1 ... yenecek ve kazanacaksin
  7. 7.
    Profesör ibrahim saraçoğlu. 80 gram 12 adet konserve ton balığı 100 lira...
    Türkiye üretimi 4 adet muhtemelen lavanta sabunu 25 lira...
    Dudak nemlendirici lavanta aromalı 18 lira...
    Kaya tuzu 18 lira...
    Ihlamur 55 lira...
    çörekotu yağı 250 ml 75 lira...
    240 gram arı sütü 100 lira...
    Gördüğünüz gibi kendi adınızı logo yapıp bastırdığınız her ürün anında %50 oranında ortalama fiyat artışı yaşıyor. Doktorların profesörlerin bu tarz ticari hareketler yapmasını doğru bulmuyorum. Yukarıda yazdığım örnek ürünlerin ise internetten yaptığım araştırmalar sonucu ortalama fiyatları şöyle ;

---------------------------------------------------------------------------------------------
    1705 GRAM dardanel ton balığı : 58 lira.
    Otacı marka yerli üretim lavanta sabun : 9 lira...
    Coppertone Lip Balm SPF 15 Dudak Ve Burun Nemlendirici : 4,90 lira...
    Doğafarma 2 kg öğütülmemş kaya tuzu : 20 lira...
    Arifoğlu 250 gram ıhlamur : 39 lira...
    Mecitefendi 250 ml çörekotu yağı : 36 lira...
    Balen 230 gr 4000 mg arı sütü : 28 lira...

Şimdi bu ürünleri topladığımızda sn. profesör saraçoğlunun ürünleri : 391 lira...
    cimri.com dan yaptığım araştırmaya göre benim topladığım ürünler : 195 lira...

Daha da sorum yok...
    2 -2 ... eesrts
  8. 8.
    pekmezi 40-45 lira arasında satıyomuş. ben 1 kavanoz keçi boynuzu pekmezini hastalandığım zaman aktardan 10-15 liraya alabiliyorum.
    1 -1 ... sivasli bey
  9. 9.
    pekmezi 40-45 lira arasında satıyomuş. ben 1 kavanoz keçi boynuzu pekmezini hastalandığım zaman aktardan 10-15 liraya alabiliyorum.
    1 ... sivasli bey
  10. 10.
    Migrostan 160×2 gramlığını 10.75 aldığımdır. Gramajı önemli?
    Edit: 80grammış. 320 gramını 10.75 alırken 80 grama 8.3 lira vermek mantıklı gelmedi.
    ... ktm li aynasiz