bugün

prof. dr. saracoğlu nun kendi adını bastırdığı ürünlerde görülendir.

profesörlük eşittir tacirliktir artık.

https://www.profsaracoglu...;utm_campaign=lowerfunnel
'' ne iş olsa yaparım abi '' kafasında olan, bir zamanlar ünlülere medyumluk hizmeti de veren ( ne alakaysa) otçu amcanın yeni yol bulma taktiği. yakında 59 liraya ''4 tane alana 4 tane de bedava '' olan mucize ağrı kremi satarsa şaşmamak gerek.
not: bu tür konserve ton balıkları özellikle fetüs, bebek ve küçük çocuklarda sinir sistemini bozabilen methylmercury isimdeki maddeden yüksek miktarda içerir. beyaz ton balığının, light ton balığından daha yüksek miktarda civa içerdiği ortaya çıkmıştır
patronun çıldırması hadisesi.

bi eleman vardı beş kilo balı 100'tl ye satıyordu. bence 100 tl'ler de bir problem var.
Omega 3 bakımından fakir olmaları nedeniyle alınıp yemeye pek de gerek yoktur.
pekmezi 40-45 lira arasında satıyomuş. ben 1 kavanoz keçi boynuzu pekmezini hastalandığım zaman aktardan 10-15 liraya alabiliyorum.
pekmezi 40-45 lira arasında satıyomuş. ben 1 kavanoz keçi boynuzu pekmezini hastalandığım zaman aktardan 10-15 liraya alabiliyorum.
bimde daha ucuzu var.
Hala farkında değilsek farkında olalım ki o eski 100 lira, o eski 100 lira değerinde değil. illa ki faiş fiyatların da etkisi ya da söz konusu kişinin ismi popülaritesi de vardır bunda ama Allah aşkına artık 100 lira o eski yüz lira değil bunu fark edelim.

Birkaç ay önce 5 liraya aldığım sıvı sabun şu an 17 kusur lira. Hacı şakir marka.

Bim'den 2 hafta önce aldığım Arap sabunu 3.9 , şu an 8 lira civarı. Bunların üstüne yeni bir zam gelirse akıbet ne olur işte onu hiç kestiremiyorum.
ton balığı olup olmadığı muallaktır. dardanel in konservesi bile 15 liraya falan geliyor ve yerken o eski ton balığı tadının t si kalmamış. bu 8 liraya falan geliyor gerisini sen hesap et.

(bkz: martı döner)