1. 1.
    Halkın adamı, ekonomi ve finans uzmanı karizmatik siyasetçinin yaptığı açıklamalardır.
    6 -5 ... intermilan
  2. 2.
    izliyorum bakalım ne yalanlar anlatıyor .
    5 -2 ... was geth
  3. 3.
    Corona da aldıkların önlem ve diğer ülkelerden bahsediyor. Bu kimdi ya sağlık bakanı mı anlamadım. Gene mi değişti bakanlar.
    4 -1 ... herkesin hayatina karisan adam
  4. 4.
    Doların yükselmesine endişe etmemeliymişiz. izleyinde biraz finans öğrenin ekonomi öğrenin cehapeliler.
    2 ... intermilan
  5. 5.
    Ekonomi tarihi baştan yazılıyor sayesinde.
    Neymiş, ne kadar kötüyse durum o kadar iyiymiş.
    2 ... narcomedian
  6. 6.
    Euro’nun 8.6 TL olduğu bir yerde ekonomi bakanı gözümde yok hükmündedir. Adam diyor dolarlarımı maaş alıyorsunuz. Türkiye otomobil, elektronik üreten bir ülke değil. Hepsi yurt dışı kaynaklı geliyor. Türk lirası değer kaybettikçe vatandaşın alım gücü de düşüyor. Bunun neresini anlamıyor sayın bakan ? Dış güçler yalanını da bırakın Allah aşkına ya Bulgar levası Azeri manatı bile Türk lirasını 4’e katlamış dış güç mü Bulgaristan Azerbaycan ?

Bu ülke insanının Yurt dışında tatil yapma gezme hakkı yok mu? Nasıl gidecekler. Gurbetçisi Avrupalısı geliyor parasını 8-9 katına bozdurup Türkiye’de alem yapıyor bu ülkenin insanı kendi ülkesinde bile iyi yerlerde tatil yapamıyor.
    3 ... bolivya devlet radyosu
  7. 7.
    keşke ahmet hakan yerine soru sorması için ses kayıt cihazı falan koysalarmış. ulan madem soru soramayacaksın ne işin var orada?
    2 ... kyleandzed
  8. 8.
    Dolar alın! konuşması bile yetiyor yükselmesine.
    2 ... benimhalaumudumvar
  9. 9.
    Tek bir şey sorup gideceğim sayın bakan, her şeyin yolunda gittiği harikalar diyarı bir ülkede neden her şey bu kadar pahalı?

Sorum bu kadar.

Lütfen bunun sebebini ve en önemlisi buna çözüm önerinizi, "bir geri zekalıya anlatır gibi" açıklar mısınız bir yayında?
    10 -1 ... pezevenk malik
  10. 10.
    Şaka maka adam, maaşınızı dolarla mı alıyorsunuz diye sordu ya la.

Ben bile iki yıllık işletme diploması ile bundan iyi yönetirim ekonomiyi.
    6 ... benimhalaumudumvar