bugün

(bkz: 4 8 15 16 23 42) losttur bu lost. hoşgelmiş.
sayısal loto için 5 sayı da olsa tüyo verdiğini düşündüğüm yazar.
12+22=34

34+34=72

72-39=33

1903 : 19 / 03

1+9=10

33-03=30

30+10=40

veaaa milliyetçi hareket partisinin 40. yılı.

sıkıntıdan gece vakti mekanında özgürce saçmaladığım, hoşgelmiş yazardır.* *
nickinden anladığım kadarıyla beşiktaşlı. "m" model. başkada bişi anlaşılmıyor zaten.
bir matematik mühendisi olarak bir anlam veremedğim ilgi çekmek ya da şifrelemek amacı ile yapılan şey.
gezdiği illerin plakaları men*'in "m" si ve bjk'nin kuruluş tarihinden oluşan nick'e sahip olduğunu düşündüğüm, yazar, çizer, okur,ada m olur. *
(bkz: bi goruste tanırım)
bir an once sozluk formati nedir ogrenmesi gereken yazar. daha dogrusu daha yazamaz.

(bkz: kürtçe öğrenme kılavuzu/#8363095)
(bkz: kürtçe öğrenme kılavuzu/#8363310)
totocu, lotocu.

hoş gelmiş. yalnız "m" ne anlama geliyor onu çözemedim. "male" filan mı?
telefonun mesaj bölümünde t9 diliyle yazıldığında; babamdıdyo çıkıyor.
burdan mütevellit yazar kişisinin babası bişeyler diyor sanırım.
olmuş, bitmiş, hoş gelmiş.
(bkz: müsvette)
moderasyonun içler acısı halinini simgeleyen tablo, resim veya şema.

ne derseniz diyin...

bu adam burada yazar olarak durduğu her saniye moderasyon için bir eziklik , tembellik ve hatta belkide adam kayırma olarak işleyecektir.

işte karşınızda formata meydan okuyan adam. o bir star.

cesaretini ayakta alkışlıyor, moderasyona sevgi dolu çiçekler yolluyoruz.

saygılarımla;

incememed
sözlüğün yeni kabadayılarından. iki üniversite bitirip 80 döneminde çatışmalarda yer aldım mottosu da gözümden kaçmadı değil. ancak öğrenmesi gereken daha çok şey var.

(bkz: sözlük okumanın faydaları)
(bkz: çaylak)
hani bazı eşyalar vardır, sırf odada yer almaları bile rahatsız eder insanı. mesela yarısı yenmiş bir elma, her an küflenecek sanırsın, ya da ne bileyim buruştulup atılmış kağıt parçası. size hiçbir zararı yoktur aslen, ama varlığını reddedemezsiniz ve delilercesine rahatsız olursunuz...

12 22 26 34 39 m 1903 de bu tarz bir yazardı... hatırlıyorum da, bu başlığa yazılan, "sözlükte yazmaması gereken" minvalinde bir entry'e, "hani yazamazdım, yazıyorum len işte" şeklinde cevap vermişliği vardır. uçmuş sözlük aleminden. ben de küllüğü boşaltmaya gidiyorum o halde.
22+34=56

56x39=2184

26x12=312

2184-312=1872

1903-m=1872 ise

m=31