1. 1.
    Lan hala metro turizme biniyorlar ya ne diyeceğimi bilmiyorum!!!

https://odatv.com/metro-t...tuklamasi-12031807_m.html

Vatan gazetesinden Çağdaş Ulus’un haberine göre; 6 Şubat’ta 34 ER 1500 plakalı Metro Turizm’e ait yolcu otobüsünde yaşanan akıllara durgunluk veren olayda muavinin istismarına uğradığını belirten E.A ifadesinde şunları söyledi:

“Bindiğimiz otobüste dedem 5 numaralı koltukta, annem ve ben de 25-26 numaralı koltuklarda yan yana oturduk. Dedem uzun süre bizden ayrı kaldığı için annem yanına giderek bir süre yanında oturdu. Ben de TV’de bir şeyler izledikten sonra uyudum. Uyandığımda mavi gömleğinde Cihat T. yazan çay, kahve dağıtan kişinin ellerini göğsümde gördüm. Ayıp yerimi ellemeye çalışırken tamamen uyandım. Ben uyanınca ‘uyu’ diye beni ikaz etti. Ben uyurken ayaklarım cam tarafındaydı. Başımda koridor tarafında yastıktaydı. Şahıs yanıma doğru oturdu. Ben rahatsız olduğumdan yan taraftaki koltuğa geçtim. Şahıs tekrar yanıma gelip oturdu. Bana ‘baban nerede, annenin sevgilisi var mı’ gibi sorular sordu. ‘Sizin eve ziyarete geleceğim’ dedi.
    4 -2 ... shizi
  2. 2.
    Hmms, malum ırk iş başında. Çocuğun kıyafetini düzeltiyormuş. Siktimin krosu.

Edit: elbisesini taytın içine sokuyordum demiş. Anasını avradını siktimin oğluna bak ya.
    3 -1 ... ulkucuwolf
  3. 3.
    normal bir olaydır. şaşırtmamalıdır.
    2 ... kivilive
  4. 4.
    bunları ortaya dikip taksim meydanında siktireceksin. asmak fayda etmez bu orospu çocuklarını.
    3 ... karetta karettalar da ucar
  5. 5.
    yolcunun yüzüne boşal, muavinlik görevini bırakıp mola arasında kadın yolcuyla 6 saat ortadan kaybol, birde üstüne çocuk istismarı... gerçekten hala binenler varsa şu saatten sonra, kendileri kaşınır.
    1 ... kimseyi cekemeyen adam
  6. 6.
    skandallarını gün geçtikçe katlayarak arttıran brazzers turizm vakası. oldu olacak ücretli reklam falan da alın instagramda. gerçi onlar bile sizin kadar karaktersiz değil pü anasını sikim böyle otobüs hizmetinin.
    1 ... veli demir lenin
  7. 7.
    elbisesini taytının içine sokmaya çalıştım diyerek komik bir savunma yapmış orospu çocuğu. adama annesi babası varken sana mı kaldı bunu yapmak diye sormazlar mı orospu çocuğu? sıçmış bir de sıvıyor. kız ifadesinde, hoşuna gidiyor mu diye sorduğunu da söylemiş. haberin başlığına girin bakın, fotoğrafı da var, tam bir salak orospu çocuğu tipi var. senin ben evveliyatını sikeyim. hiç mi korkmuyor bunlar? artık insanlar söylüyor, internet, telefon ile daha da gün yüzüne çıkmaya başladı bu olaylar. pedofil durdurulamaz dendiğinde şaşırıyordum lakin öyleymiş besbelli. bunların toplumdan kesinlikle dışlanması, hatta öldürülmesi, hadım filan edilmesi gerekiyor. gittikçe azıtıyorlar.
    1 ... t i b b
  8. 8.
    Şu metro'ya da bir kayyum atasalar ya. Ne güzel olur.
    1 ... fenton