bugün

cıvıl cıvıl, içi kıpır kıpır bir kişi. hafiften kibar ve narin. giyim tarzı da frapan kendisi de. sırf bu yüzden 11833!

edit: işte o da 11833'teymiş:
http://www.youtube.com/watch?v=hHEuRlPczqE
az önce reklamlarda gördüğüm adamsıdır.* birden modum düştü, bir de o parlak pavyon gömleğindeki 33 yazısına atik ama akıcı hareketlerle dikkat çekmesi.. tam bir ilah.
11810 reklamındaki kızıl ssaçlı dişlek çirkin kızı özlüyoruz.
o reklamdan sonra isminin ibiş olacağı kesindir.
(bkz: seni çılgın)
bildiğin ibiş.
--spoiler--
bundan sonra hep beraberiz anacım
--spoiler--
"ortada bir sürü 118 oldu. bu işi düzelteceğim" diyip tam anlamıyla ortamı diskoya çeviren şıkıdım.
sabah akşam dövmelik bir tip.
ibne afedersin.
kızıl saçlı dişlek kızdan daha sevimlidir en azından götü başı kapalı. ama ikiside insan ziyanı yıhh.
reklamdan sonra televizyona kafa atma girişimi düzenlenebilir.Bundan korkmalıyız.
vatkalı bluzüne ölünesi adam. insan üzülüyor kız olup öyle bluzü olmayınca.
arto çakması bir ibnedir. nerede çıktığını bilenlerin insaniyet namına bir güzel dövmesi rica olunur.
yeni doğmuş bir bebeğin uyurkenki halini seyreder gibi izlenmesi gereken 118'lerin en iyisi, abimizdir.*
herkesi bağlarız biz dememesine şükredilesi adam.
gülümsetiyor insanı.
11833 reklamını başarıya ulaştıran ibnemsi kişidir.
http://youtu.be/9lz77kLjrSk
(bkz: topik)
şarkıcı nev'e benziyor gibi. özellikle de sevmekten kim usanır klibindeki haliyle.
Çekiç gücün yeni yıldırma taktiğidir. Kalıcı hasara yol açabilir.
''11833 yani 11833'' gibi embesilce laf eden totoştur.la olum 11833 yani 18833 ne? bi açıklama yap bari.
her seferinde benden oyuncu olmazmış dedirten reklam.
''ben profesyonelim kardeşim her rolü yaparım''.
şöyle bir düşünceye itiyor beni ''erkek olsam ve oyuncuyum ben profesyonelim ben diye bu reklam filmindeki rolü kabul etsem babam kalp krizi geçirir büyük ihtimalle''.
çıkarılacak ders: benden oyuncu olmaz.
(bkz: totoş)
(bkz: topik)
118.. reklamları arasında güldüren tek insadır, her çıktığında çocuk gibi seviniyorum lan, o nasıl bi tip.

(bkz: bundan sonra hep beraberiz anacım)
ibne kılıklı bir adamın, millete lanse edilmesidir.
not:gelecek nesile reklam aracılığıyla sunulan modele bak. korkma evladım ibnede olabilirsin bak reklamdaki abine..taaa ebenizi emii ebenizi..