bugün

luna coin isimli coin.
bu daha hiç bişe, daha büyük şeyler olacak!!!
Acaba alım fırsatı mı. Resmen dibini ekmenen sıyırmışlar coinin şimdi alsam 1 doları görse bile adamı ihya eder türkiye şartlarında. Ama coin hakkında da hiç bir bilgim yok.
Yıllar önce coin falan yokken amcam babama: parayı yatırıyorsun katlanıyor diyordu. O zamanların meşhur dolandırma şeysiydi. Döviz ve altın alınır alınacaksa ekşicinin lafıyla kuyuya inerseniz sikerler böyle * .
ben böyle işin a coin...
Alım fırsatımı diye soranların olduğu coin. Evet alım fırsatıdır. ama içeriye. Hahahahaha. Ytd.
Onbinde 5 dolarsa ben olsam alırdım ama 50 dolarlık. Ha, aç gözlülük yapıp 2000 dolar bağlanır, buradan dolar milyoneri olunur mu, güler geçerim. O fırsat alımını bir tek biz düşünmüyoruz.
Vay amına coin.
13 dolarlık aldım 3 dolarken şimdi ebesini gördü alım fırsatı diye aldık elimize. Neyse 4 dolar olmadan saymıyorum kalsın aq.
Asla sanal paraya yatırım yapmam.
bir anda zengin olmak, teknolojiyle özdeşleşmeye başlayan bugünkü kapitalizmin herkese sunduğu bir fırsattır, ancak garantisi yoktur. garantisi olmadığı için bir anda zengin edebilir.

önümüzdeki 3 yıl içinde ununu elemiş eleğini duvara asmış dolar milyoneri gençler göreceğiz. bu gerçek anlamda bir ihtilaldir. düşünün: sülalenizin hayalinde bile göreeyeceği bir servete daha askere gitmeden erişebiliyorsunuz.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.