bugün

karşılaşma öncesi bursaspor 27 puanla 8. fenerbahçe 35 puanla 4. sırada.
Volkan zaten sakat. Bursaya bile gelemez. Ozan yedekte oturur. Hırsımızı şener ve hayvandaodan çıkartırız.
görsel
maçtan sonra aziz yıldırım.
fenerbahçe'yi yapay olarak diriltme operasyonu başladığı için bursaspor'un bu maçta şansı yok.
Biletler hemen hemen tükendi, güzel bir atmosfer olacağı kesin.

izleyin derim.
birinden birinin döşeyeceği boru.
fenerbahçenin en az 3 farklı kazanacağı maçtır .
Sanırım bursaspor seyirci rekoru kıracak. Kalbimiz seninle timsahım.
Bursaspor'un kötü gidişe dur diyeceği maç.
Fener'in ya tamam ya devam diyeceği maç.
Maraton tribününde her zamanki gibi yerimi alıp yeşil beyaz sevdamı destekleyeceğim karşılaşma.
Başarılar bursaspor.
başarılar fenerbahçe yensen de yenilsen de hep seninle.

görsel
görsel
iki takıma da başarılar dilediğim lakin gönlümün fenerbahçeden yana olduğu karşılaşma.
bursaspor'un 2 tane atacağı maçtır.
Hain Şener hain Volkan
Şerefsizsin ozan tufan!

Pankartı hazırlanmıştı en son, bursa taraftarının beklediği maç. Güzel maç olacak.
fenerbahçenin 1 fark ile alacağı maçtır.
(bkz: volkan şen/#35703929)
Şöyle bir şey yazmıştım pek muhterem bursaspor taraftarına. Allah kafa yapılarına yardım etsin. Kendilerini ne sikim zannediyorlarsa.
Üstteki akıllı arkadaş için yazıyorum;

Sen çık bursa' da top oyna, bir yerlere gel ondan sonra Trabzon'a git. Orda ağlayarak maçtan çık, bursa sana kapıları açsın koşa koşa geri dön. Her şey iyi güzel hoş sonra sezon sonu ben bu takımda top oynamak istemiyorum de ve adamlık sende kalsın. Sikerler öyle işi kimse kusura bakmasın. Ağlaya ağlaya geldiğin takıma bunu yapıyorsun hain, şerefsiz gibi ithamlar hafif kalır. Bugün bu Stad doluyorsA bu üçü için doluyor. Daha önce egemene yapılanlar ortada. Oyundan çıkmak zorunda kalmıştı.

He demişsin futbolcudur gider, evet gider yani Eyvallah. Mesela Enes Ünal gitti Bak bu takımdan ama Enes Ünal her gol attığında bu şehir seviniyor, arkasından dua ediyor.

Kimisi ağlayarak gelir kimisi giderken ağlar.

Şener le ozan tufan sikimde değil ama sen hainsin volkan!
3-6 bitecek maçtır. skor oynayın 150 misli veriyor. 10 liraya 1500 temiz.
son 4 maçında da mağlup olan bursaspor'un muhtemelen yine yenileceği maç.

keşke kayseri gibi 3-4 sallasalar da biraz eğlensek ama nerdeeee.
bursasporun mevcut durumundan dolayı it köpek gibi saldıracağını tahmin ettiğim fenerbahçe puan kaybı yaşarsa şaşırmayacağım maç.
mutlu topçu'nun ilk maçı. fener kazanırsa taraftar haklı çıkacak, bursa kazanırsa yönetim haklı çıkacak öyle bir maç işte. skor tahminim 1-1.
van persie o hareketlerden sonra 2 maç ceza alıyorsa bu maçı bursa sahada kazanamaz aga.

zaten masa başı oyunlarından bağımsız olarak mutlu topçu'ya da zerre güvenmiyorum. şu beşiktaşlıları artık takıma hoca yapmasak.
berabere bitecek maç.

not:batallaspor
son dönemlerde istikrarsız futbol oynayan iki takımın karşılaşacağı maç. kağıt üzerinde beraberlik akla daha yakın ihtimal... bekleyip görelim.
güncel Önemli Başlıklar