bugün

cemaate göre akp dir. bunu chp mhp dese inanırdım ama akp ile aynı kaba sıçan cemaat söyleyince işte böyle gerzekçe bi laf oluyo.
11 yıl akp sayesinde bir eli yağda bir eli bağda olan cemaat akp nin hırsız olduğunu 17 aralıkta mı anlayabilmiş.
yoksa akp den daha fazla yararlanamayınca olay tersine mi dönmüş.

yediyseniz beraber yediniz. 11 yıldır.
(bkz: 11 yıl sonunda aniden haşhaşi olan cemaat)

11 yıl boyunca her istediklerini yap, devlette önemli kadrolara yerleştir, savcısını bile özel ata 17 aralıkta haşhaşi olsunlar.

yediyseniz beraber yediniz. 11 yıldır.
hepiniz aynı boksunuz işte tartışmayın daha.
aynı bok olsaydık yüzde 46 olmazdı.
ak parti in
haşhaşiler out.
hangimiz daha cıvık sıçtık kavgasıdır.
son 11 yılın 10 yılı boyunca bunlar hırsız dedik inanmadılar. cemaat arkasındaydı ve kimse yanına bile yaklaşamıyordu. cemaat savaş açıp tapeler yayınlanınca ortalık karıştı tabii ki. cemaatin neden savaş açtığına gelecek olursak. gezi eylemleri sırasında görüldü ki erdoğan, fettullah'ı hiçe sayarak kendini öne çıkardı. cemaat de oraya seni ben getirdim, ben de götürürüm dedi. ama görünen o ki pek de başarılı olamadı.
her zaman hırsız olan partidir. sadece yeni yeni gün yüzüne çıkmıştır. (bkz: çıkar çatışması)
bir algı yönetimi ile karşı karşı olduğumuzun ispatlarından birisidir..

enflasyon düşmüş, faiz oranları gerilemiş, paradan utanç sıfırları atılmış, türkiye kalkınma hamleleri yapıyor.. ama işleri yapan hükümet yolsuzluk yapıyor..

zamanın 2.abdülhamit han kuranları yakan adamdı, adnan menderes askeri lise talebeleri kıyma yapıyordu.. yani tarihten beri aynı eller farklı maskelerle türkiye üzerinde tahakküm kurmaya çalışıyor.. tek farkla eskiden hükümet devirirler, milleti tersyüz ederlerdi.. artık yemiyor..