1. 1.
  11 yaşındaki kız doğum yaptı BAŞLIKLI HABERDiR. BiRBiRLERiNi SEViYORLARMIŞ. BELKi SIKILINCA DOKTORCULUK OYNARLAR ÖYLE GEÇER ÖMÜR. HABER ŞÖYLE:

  Samsun'da 11 yaşındaki bir kız doğum yaptı. Bebeğin tutuklu olan babası ise hakim karşısına çıktı.

  Canik ilçesi Yavuz Selim Mahallesi'nde meydana gelen olayda, resmiyette 11 yaşında olan A.Ç. ile 18 yaşındaki Ali P., birlikte kaçtılar ve daha sonra da aileler çocuklarının evlenmelerine karar verdi. Ancak A.Ç., hamilelik kontrolü için Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'ne gidince, kızın yaşının küçük olmasından dolayı doktor durumu polise bildirdi. Olayla ilgili 'küçük yaşta kızla ilişkiye girmek' suçundan gözaltına alınan Ali P., tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

  3 aydır tutuklu bulunan Ali P.'nin Samsun 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün 'cinsel istismar' suçundan yargılanmasına başlandı. Ali P., A.Ç. ile birbirlerini sevdiklerini, ancak kendisini A.Ç.'nin kaçırdığını ileri sürdü. Duruşmaya kucağında 1 haftalık bebeğiyle gelen A.Ç. ise, "Ali ile birbirimizi seviyoruz. Kaçarak bir yakının kulübesinde bir hafta kaldık. Burada ilişkiye girdik. Bir hafta önce de bir bebeğimiz dünyaya geldi. Zaten ailelerimizin rızasıyla kendi aramızda evlendik" dedi.
  Duruşmaya katılan psikolog ise, "A.Ç.'nin fiziksel ve zihinsel gelişimi nüfustaki yaşından daha ileri düzeyde. Kendisini ifade edebiliyor" diye konuştu.

  A.Ç.'nin babası Efkan Ç., kızının aslında 15 yaşında olması gerektiğini, nüfusa geç ykayıt yaptırdığını ileri sürdü. Mahkeme heyeti, A.Ç.'nin gerçek yaşının tespiti için kemik testi yapılmak üzere hastaneye sevk edilmesine ve tutuklu olarak yargılanan Ali P.'nin tahliye edilmesine karar verdi.
  4 ... parantez
 2. 2.
  (bkz: hüseyin üzmez)
  -1 ... neden ben
 3. 3.
  kendine kardeş doğurmuştur.
  2 ... dilefgar
 4. 4.
  başka bir deyişle 11 yaşındaki kadının doğum yapmasıdır. ana kızın arasında 10 yaş fark var. iyi anlaşırlar umuyorum.
  1 ... parantez
 5. 5.
  istemişler ve yapmışlar bu ikisi külübeye gidip sex yapacak kadar ileri gitmişlerse o zaman o çocuğa da bakacaklar kardeşim. ikisinin nasıl sex yaptığı, neden sex yaptığı bizi ilgilendirmez bizi tek ilgilendiren bebeğin topluma kazandırılması, yazık olmasın yavruya. bunların elinde ziyan olması muhtemel, kafaları anca sexe çalışıyor belli ki.

  yuh be kardeşim o yaşta kızla hadi kızın da rızasıyla birlikte oldun bari 1 lira verip bir condom alsaydın. 1 lira be kardeşim. 1 lira 1!
  4 ... volkan2386
 6. 6.
  hayata çok hızlı bir giriş yapmış kızdır. iyi halt yemiştir.
  ... driftkrali
 7. 7.
  (bkz: kıyamet alametleri)
  ... emolita
 8. 8.
  ozellikle ingiltere ve amerika da siklikla gorulen bir durum. hatta gecen ay 13 yasinda bir kiz dogum yapmisti da 5 baba adayi birden cikmisti. uzun sozun kisasi akp zihniyetinin dunya uzerinde etkisidir, kesin canim !!!!!!
  2 -2 ... fewzi1907