bugün

Sıcak geçen şu yaz günlerinin ardından insanların bir nebze ferahlamasına sebep olmuş yağmurdur.
Ekrem geldi, bereket yağıyor şehire.
Yağ, sonra dur kapalı ve serin hava dursun. Aralıksız tüm gün yağmak da ne bileyim biraz yani.
Üsküdar tarafına az az ve ara ara indiren yağmurdur.
istanbulda yokum ve yağmur yağmış özledim be yağmurlu havadaki trafiğini. Yinede özletiyorsun istanbul kendini.
Agebe istanbul'u gaybeddi.
Cehabe istanbul'u aldı, gökler ağlıyor.

Mutlu musun Ekrem?
--spoiler--

sozluk ne ara bu kadar romantik oldu lan?

--spoiler--

daha dün gelmiş sözlüğü sorguluyor * ulan azcık yüzünüz gülsün. bazlama gibi suratlarla geziyorsunuz ortalarda az biraz neşeniz olsun az biraz aldığınız nefesten zevk alın. hep eleştiri eleştiri eleştiri hep ben daş gibiyim sizin götünüz başınız ayrı oynuyor havaları ben farklıyım öyle böyle değilim tripleri. ne geçiyor elinize maaşınız falan mı zamlanıyor böyle angut olunca.
mutlu musun ekrem?..

not: sanırım yanlış entry...
Yağmurla bir alıp veremediğim yok. aksine hafif bir yagmurda yürümeyi severim ama yağmur yağdığı zaman gelmeyen otobüsler, insanın huzurunu kaçırıyor. Ey iett! sen kimsin ya?
bu amına kodumun yağmuru bir tek istanbul'a yağmıyor arkadaşlar. sikeceğim istanbul şusu busu diye açılan başlıklarınızı artık. duman ve bok kokulu havasını içinize çekip istanbul yağmuru diye felsefe kasmanıza gerek yok bence.
Güzel yağması beklenen yağmurdur.

Ayrıca beni temmuzun ortasında üşüttüğün için "teşekkürler istanbul"